SLUŽBY

Karmalogický
rozbor osobnosti

Rozbor tě obohatí o tvé poznání sebe sama. Dozvíš se informace o tvé životní cestě a tvém úkolu, který vnese do tvého života radost, energii a vnitřní spokojenost.  

Karmalogicko-astrologický rozbor

Tento rozbor je velmi hluboký a dotýká se krom karmické numerologie, také karmické astrologie, která vede člověka do hlubin svého nitra a také do jeho rodu. Rozbor přináší intenzivní poznání sebe sama.

Partnerský
rozbor

Zajímá tě, zda máš se svým partnerem společnou cestu? Nebo je někdo na obzoru a ty si nejsi zcela jistá, zda je to ten pravý? Odpovědi najdeš v tomto rozboru.

Rozbor jména
a příjmení

Z rozboru se o sobě dozvíš další indícii, které skrývá tvé jméno a příjmení. Dozvíš se, zda tě jméno podporuje či nikoli. Díky jménu a příjmení se dozvíš další puzlíček z rodiny tvých předků a jejího zatížení. Pakliže jsi vdaná, dozvíš se informace o rodě tvého partnera. 

Rozbor
tvého dítěte

Rozbor rozkryje mnoho informací o dítěti z jeho data narození. Každý se tady rodíme s určitým posláním a úkolem. A právě z toho rozboru se dozvíš jaké je jeho poslání a co se sem přišlo naučit. 

Přepis rodového otisku

V programu najdeš spoustu technik na zpracování si karmické zátěže, ale také cvičení jak v sobě podpořit sebelásku, jak pracovat s emocemi, jak pracovat s podvědomými programy, které budeš postupně odblokovávat. Tímto svůj život podpoříš, aby se v něm děly zázraky a vstoupila ti do něj hojnost všeho druhu.