PARTNERSKÝ ROZBOR

Oh... Partnerské vztahy jsou pro nás kolikrát třešiňkou na dortu. Za svou praxi vypracovaných rozborů je právě tento nejčastější, který si ženy nechávají zpracovávat. Ve vztazích se nejvíce učíme, a také nejvíce se v něm ztrácíme. To mi pravděpodobně uznáš za pravdu. Každopádně jsme dnes už více otevření astrologií, numerologií a dalším technikám, díky kterým můžeme zjistit, jak to  mezi s sebou máme a díky tomu více jeden druhému porozumět. 

V tomto partnerském rozboru, který zpracovávám podle karmické numerologie, se zejména zaměříme jaké kvality jeden druhému do vztahu přinášíte a zda jdete společně nebo odděleně. 

CO ZNAMENÁ SPOLEČNÁ PARTNERSKÁ CESTA 

Aby se partneři spolu cítili dobře, tak je velkou podporou, když se shodnou na mnoha věcech, protože tím vytváří celkovou vztahovou harmonii. Což jsou výhody společné partnerské cesty. Tento vztah je velmi obohacující pro oba. Ve vztahu partneři prožívají klid a sounáležitost. Žádné drama, ba naopak, na všem se umí společně dohodnout. Tento typ vztahu je pro mnohé z nás velkým přáním.

CO KDYŽ S PARTNEREM NEMÁM SPOLEČNOU CESTU? 

Z rozboru se dozvíš, jak to mezi sebou máte. Každopádně z mého pohledu dlouholeté praxe se domnívám, že i s tímto typem vztahu se dá pracovat, v případě, že oba chtějí a staví se ke vztahu zodpovědně. Pravdou je, že to bývá náročnější.

Výhody tohoto partnerství - HODNĚ VÁŠNĚ.

Což je velmi důležité pro náš intimní vztah, ale co se týče běžného fungování, tam už se oba názorově rozcházejí. Většinou se tady stává, že jeden z partnerů začne jít po cestě toho druhého a plní jeho potřeby. A to má v budoucnu za následek buď rozchod, žití na hromádce nebo zdravotní problémy. Každý vztah nás něco učí a pokud pochopíme co, tak se dá zharmonizovat. Někdy ovšem ne, ale to už je ve vyšší moci. 

PRO KOHO JE PARTNERSKÝ ROZBOR VHODNÝ ?

  • 1. PRO TEBE, která jsi spokojená ve vztahu a zajímá tě, co se s partnerem vzájemně učíte. 
  • 2. PRO TEBE, která se ve vztahu trápíš a toužíš více porozumět vašemu vztahu.
  • 3. PRO TEBE, která vztah ještě nemáš, ale už je někdo na obzoru a nejsi si zcela jistá, zda je to ten pravý.

Co vše se z rozboru dozvíš

  • Zda s partnerem máš společnou cestu a co to pro vás znamená
  • Jaké máte karmické zatížení.
  • Co se vzájemně od sebe učíte - pomocí výkladu karet určené pro partnerský vztah.
  • Získáš praktický návod, jak zlepšit váš vztah, kdy se spolu můžete zase cítit dobře.

Cena partnerského rozboru je 

Nyní za 2990Kč!

Partnerský rozbor zpracovávám dle domluvy s klientem. Buď osobně nebo formou nahrávky či telefonicky. Čas osobní konzultace nebo telefonické je 60 min. Pakliže budeš chtít naši konzultaci protáhnout, tak každá započatá půl hodina je účtovaná za 890Kč. Nově můžeš využít DÁRKOVÝ POUKAZ. Těším se, co společně odhalíme:)
Žanet

Objednávka 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.