V čem vás ovlivní úplňkové energie LVA? Jaký zásadní vliv to má na váš život?

Dne 9.2. máme úplněk ve Lvu a já se vám nyní budu snažit co nejstručněji popsat, na co vše se můžeme v průběhu těchto dní těšit.

Připomínám, že tento úplněk je zejména důležitý pro zrozence Lva, kteří mají za celoživotní úkol pečovat o své PARTNERSKÉ VZTAHY, O VZTAH SE SVÝMI DĚTMI, O SVOU KREATIVITU, PLODNOST. To je jejich hlavním tématem.

Vy, kteří mě pravidelně sledujete tak již víte, že úplňkové energie dopadají také na nás, kteří jsme zrozeni v jiném znamení a ovlivní zásadně náš život v mnoha věcech. V jakých? To si nyní řekneme…

V těchto dnech je důležité zaměřit svou pozornost na PARTNERSKÝ VZTAH proč?

  1. Teď je skvělá příležitost zlepšit svůj vztah s partnerem/partnerkou, jestliže se v něm necítíte šťastní.
  2. Ti, z vás, kteří jste šťastní ve svém partnerském vztahu, tak je nyní skvělá doba svému partnerovi/partnerce poděkovat za vše, co pro vás dělá a pečovat o svůj vztah. Například tím, že si spolu někam zajdete sami. Můžete zároveň zhodnotit jak se spolu cítíte. Zda je něco, co byste chtěli změnit?
  3. Ti z vás, co partnerský vztah nemáte, ale toužíte po něm, tak je skvělá doba si vytvořit svou nástěnku vizí a konkrétně si popsat, koho si do svého života chcete přitáhnout. Co by měl/a mít partner/ka za vlastnosti, co byste spolu chtěli prožívat, jak byste se spolu chtěli cítit, co byste spolu chtěli dělat… Jak se tvoří myšlenková mapa, najdete ZDE. 

O partnerský vztah bychom měli celoživotně pečovat a to proto, abychom v budoucnu předešli různým nepříjemnostem. Jednou za čas je nesoulad ve vztahu zdravý, protože se pročistí vzduch a my se na základě toho spolu zase posouváme dál. Ano, někdy je to hodně silné, kdy se můžete cítit na dně… špatně.. nejste v pohodě… uvažujete, zda by vám s jiným člověkem nebylo líp.

Ale uklidním vás…JE TO JEN DOČASNÝ STAV. Mnoho z nás tyto stavy občas prožíváme a zejména v době, abychom si uvědomili několik věcí…

  1. Jednak, zda nám stojí za to dál rozvíjet společně naše partnerství
  2. A jednak proto, abychom náš vztah posunuli o level výš! Vzpomeňte si na předchozí neshody z minulosti, které jste následně s partnerem zvládli. Bylo vám pak oběma lépe? Pročistil se mezi vámi vzduch a byli jste si blíž? Věřím, že ano.

Přichází mi na konzultace i ženy, které mi tvrdí, že nikdy žádnou krizi s partnerem nezažili a že jejich vztah je celou dobu harmonický.

Což je dle mého pohledu člověka, který studuje partnerské vztahy ŠPATNĚ, a abych pravdu řekla, tak tomu moc nevěřím. Protože ten, který si většinou myslí, že je vše super je člověk, který ve vztahu je více dominantní a malinko určuje co má druhý dělat. Takže je pak jasné, že je spokojený, protože druhý dělá co chce on/ona. Teď je otázka, zda to tomu partnerovi vyhovuje a nebo se jen tak tváří? Ne vždy se jeví vše růžově, než tomu tak je…

Proto, pokud je pro nás důležité, abychom se OBA cítili spolu dobře, tak musíme KOMUNIKOVAT. Pravidelná komunikace, kdy se jeden druhého ptáme, zda se cítí ve vztahu s námi dobře, co by eventuálně změnil či si přál do vztahu zavést. Díky tomu se mezi námi uvolní veškeré napětí a získáme do vztahu nový příliv energie! Zkuste to a uvidíte sami :).

O čem se chci ještě zmínit je, že dostávám mnoho dotazů, zejména od žen, které se mě ptají KDY JE NUTNÉ VZTAH UKONČIT?

Ti, co mě pravidelně sledujete na facebooku nebo youtube,či jste využili mých služeb, tak víte, že jsem takový posel dobré naděje a vždy říkám, že JESTLIŽE VÁM STOJÍ ZA TO SVŮJ VZTAH UZDRAVIT, TAK MŮŽETE NAVZDORY TOMU, CO SE PRÁVĚ MEZI VÁMI ODEHRÁVÁ. Pouze my jsme tvůrci své vlastní reality, proto jak se bude nadále odvíjet náš vztah, zejména záleží na nás samotných, co vše jsme ochotni pro jeho zlepšení udělat. Co je důležité podotknout, že jestliže v sobě máte hodně křivd a zranění vůči vašemu partnerovi a neumíte si k němu už najít cestu, je vám tzv. odporný, nenuťte se. Tady stojí na zváženou, zda opravdu ze vztahu už raději neodejít. Je možné, že jste si již předali to, co jste měli a teď už máte jít každý svou vlastní cestou.

Každý z nás si zasloužíme být šťastný, proto prosím nezapomínejte, že i vy si zasloužíte mít po svém boku parťáka, který si bude vážit vašich kvalit a který se k vám bude chovat s láskou a úctou.

A tak partnerské vztahy jsou nyní našim prvotním tématem v online kurzu RESTART PODVĚDOMÍ, kde s klientkami pracuji, aby si vytvořily krásný a spokojený partnerský vztah. Byť je spokojený ( ten podpoříme, protože zítra může být jinak ), nefunkční a nebo ještě není vůbec, ale touží po něm. Pracujeme také na zkvalitnění vztahu s našimi dětmi, který je pro nás obzvlášť důležitý. Dále na vztahu samy k sobě, od kterého se odvíjí, jak bude náš život vypadat a v neposlední řadě, pomáhám ženám rozproudit energii na podporu otěhotnění, které touží po miminku. Klientky v rámci kurzu dostávají cvičení, díky kterým harmonizují a zkvalitňují vlastní život a také hlubokou meditaci, díky které to vše v sobě ještě mnohem více podpoří a ukotví.

Kreativita, plodnost, děti, partnerské vztahy. To vše jsou hlavní témata nejen online kurzu, ale těchto LVÍCH ENERGIÍ, které teď v mnohém ovlivňují náš život.

 

Co se týče zdravíčka. Buďte k sobě v těchto dnech více laskaví, nebuďte na sebe tvrdí a snažte se příliš nerozčilovat. Tak jak Lev pořádně zařve, když se mu něco nelíbí, tak i vy, se můžete pod palbou těchto energií lehce nechat vykolejit. Uvědomte si, že druzí nestojí za to, abyste si kvůli nim ničili své drahocenné zdraví. Lva ovlivňuje zejména srdce. Proto se NENERVUJTE! A ba naopak, pečujte o sebe a obklopujte se hezkými věcmi. Dělejte co máte rádi. Běžte si zaplavat, zajděte si do přírody, odjeďte na hory, meditujte, naplánujte si výlet. Prostě se hýčkejte :).

Tím, že vím, jak důležitou roli hraji úplňkové energie na náš život, kdy můžeme sebe v mnohém posunout dál nebo uzdravit něco, v čem se necítíme dobře, ale mimochodem také naši karmickou rodovou zátěž, tak na základě toho vznikl online kurz RESTART PODVĚDOMÍ, kde si klientky zpracovávají průběžně všechny čtyři důležité oblasti jejich života. ZDRAVÍ, FINANCE, PRÁCE, VZTAHY. A mohu potvrdit jejich nádherné až kolikrát překvapující výsledky. Proto pokud i vy máte zájem (kurz je určen pouze pro ženy) zkvalitnit váš život na všech úrovních bytí, budeme se na vás těšit v uzavřené skupině, kde se to vše odehrává a kde je skvělá parta podporujících žen na stejné vlně :).

Více informací o online kurzu se dozvíte ZDE.

S láskou Žanet ♥

REFERENCE Č. 1 :

REFERENCE Č. 2

 

Žaneta prejdová
,, MILUJU KAŽDOU VTEŘINU SVÉHO ŽIVOTA !  Mým posláním je lidem ukázat, jak se mohou také oni naučit milovat svůj život a najít cestu ke šťastnému způsobu bytí v nejdůležitějších oblastech našeho života: ZDRAVÍ, FINANCE, VZTAHY, PRÁCE Pomáhám lidem také rozklíčit jejich schopnosti a objevit vnitřní dary, díky kterým se mohou dostat na svou ŽIVOTNÍ CESTU a PLNIT SI tak SVÉ SNY a TOUHY. ,,  Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.