V čem nás úplněk v Rybách ovlivní? CO SI BUDEME Z HLEDISKA KARMY ZPRACOVÁVAT?

Krásný den,

v sobotu 14.9. máme úplněk ve znamení Ryb. Tento úplněk uzavírá úplňkový rok a otevírá nový. Příští bude ve znamení Berana, což je první astrologické znamení v horoskopu. Poslední jsou Ryby. Je jich celkem 12. Co které znamení znamená v dané energii úplňku, to nyní popisuji v online kurzu RESTART PODVĚDOMÍ. 

V těchto dnech si budeme zpracovávat z hlediska karmických záležitostí naše finance. Stále nějaké placení, na to se můžeme zase těšit. Pozor na jakýkoliv druh závislosti… zejména na alkohol. Nyní můžeme mít více podrážděnou psychiku, být netrpěliví a nervózní. Proto si ji teď obzvlášť hýčkejte a spolu s ní své emoce. Choďte více do přírody, meditujte, buďte sami se sebou. Budete teď ve fázi intenzivního snění, což je skvělá příležitost si do svého života přitáhnout to, po čem toužíte. Pozor na nevěry!

JAK A KDY SE PLNÍ PŘÁNÍ se dozvíte ve videjku kliknutím na obrázek

V tomto úplňkovém období se budou rozkrývat karmické situace kolem vaší rodiny. Nyní jste napojeni na vaše předky, kteří vám ukáži díky událostem, které se kolem vás budou dít na čem pracovat, co zlepšit či nechat odejít nebo odpustit. Karma rodu se týká každého z nás a všichni jsme se s ní tady narodili. Proto si ji budeme teď také všichni zpracovávat. Každý v jiné oblasti.

Pokud si kladete otázku : JAK SI MŮŽU ZJISTIT SVOU RODINNOU KARMU SE KTEROU JSEM SE NARODIL/A?

Zjistíte si ji podle osobnostního rozboru , kde se mimo jiné dozvíte i další důležité informace o vás a vaší životní cestě. Jakmile si zjistíte své rodové zatížení, tak je poté důležité s tím pracovat, pakliže chcete svůj život zlepšit a nechcete jej žít podobně jako váš táta s mámou.

Tím, že budete pracovat na zkvalitnění svého života, tak tím zásadně ovlivníte také život vašich potomků.

Kladete si nyní otázku : JAK SI MŮŽU SVOU KARMU ZPRACOVAT?

Teď budu malinko slovíčkařit, protože karmu lze zpracovávat nikoliv zpracovat. Jakmile totiž zpracujete, tak zemřete, protože budete mít dokonáno. Tudíž se budeme bavit raději o jejím zpracovávání :). Od toho vznikl online kurzu RESTART PODVĚDOMÍ,ve kterém každý měsíc s klientkami pracujeme na právě zpracovávání si rodinných vazeb, které nám mohou v některých oblastech způsobovat problémy a brzdit náš růst.

Vždy reagujeme na energii úplňků, protože je sám o sobě velmi silný a v daném období kdy právě je, po nás chce, abychom si zpracovali určité téma na nevědomé úrovni.

Nyní je to téma financí. Proto se v kurzu zaměříme, abychom vědomě přepsali staré kódy, které se týkají nedostatku a zaměříme svou pozornost na hojnost peněz.

Neustále se setkáváme s tím, že peníze přijdou, pak rychle zase odejdou neb jsou naše výdaje vyšší než naše příjmy. Díky tomu se nám ne příliš svobodně a volně žije.

TO, ABYCHOM BYLI ŠŤASTNÍ, TAK JE POTŘEBA MÍT DOSTATEK FINANCÍ A ZDRAVOU PSYCHIKU

Proto se zaměříme na navyšování peněz, které jsou všude okolo nás, ale tím, že jsme pohlceni realitou – dennodenními starostmi, tak určité věci nevidíme a nejsme schopni vědomě vnímat. Řekneme si v kurzu o nich něco z duchovního hlediska.

Staré nevyhovující programy vůči penězům budeme přepisovat formou každodenních AFIRMACÍ, MEDITACI, která pomůže přepsat naše podvědomí na příliv financí a poté si uděláme RITUÁL, kterým ukotvíme, stabilizujeme a OTEVŘEME DVEŘE FINANČNÍ HOJNOSTI :).

Co na kurz říkají ženy po prvním měsíci ?

Opravdu to funguje. Ale chce to u mě trošku disciplíny. Potřebuji to tvoje vedení a každodenní připomenutí na fb. Děláš to moc dobře. Děkuju🙂 KATKA

Ahoj Žanetko, pokračuji další měsíc v Restartu osobnosti.. moc mi to pomáhá. Děkuji jsi úžasná 😊❤️🍀 IVETA

Holkám se práce sama na sobě moc líbí, tak pokud i vy máte zájem zlepšit svůj život ve všech oblastech vašeho života (vztahy, práce, peníze, zdraví), nyní řešíme penízky, tak vás rádi uvítáme v uzavřené skupině, kde jsme všechny na stejné vlně, vzájemně se podporujeme a sdílíme mezi sebou naše úspěchy.

Více se o on-line kurzu dozvíte ZDE, . Přihlásit se do něj můžete nejpozději do středy 18.9. 2019. Poté se přístup do kurzu uzavírá a bude znovu otevřen 13. 10. 2019 na úplněk v Beranu.

Nebo jestliže máte zájem o hlubší sebepoznání, chcete se naučit mít se ráda, pochopit zákon přitažlivosti, od kterého pramení, zda se nám daří či nikoliv, tak vás tímto srdečně zvu do on-line ROČNÍ ŠKOLY PRO ŽENY ,,NÁVRAT K SOBĚ“, která startuje již 29.9. 2019. Více se o ni dočtete ZDE!

Když to tedy shrneme, tak úplňkové energie Ryb po nás chtějí, abychom si udělali pořádek v našich financích, duševně a fyzicky se zklidnili, napojili se na naše vnitřní Já a byli v souladu sami se sebou. Měli bychom nechat odejít vše co nás tíží, dávat si pozor na závislost na někom nebo na něčem a odolávat pokušení třetí osobě, pakliže jsme ve vztahu.

Přeji vám tímto hodně štěstí a mějte se moc krásně Žanet :)

 

 

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.