Úplněk v Beranu a náročná listopadová předpověď

Dnes ve středu 20.10. máme úplněk v Beranu, který zahajuje nové úplňkové období. Období nových začátků. Nové aktivity. Nového startu.

Předchozí úplněk v Rybách nám přinesl velkou vnitřní transformaci a očistu. V tomto období jsme přemýšleli, co je potřeba nechat odejít, abychom se posunuli dál. Ať už se jednalo o to, co nám nepřináší radost, co nás trápí, tíží nebo co nás negativně ovlivňuje. Včetně lidí , situací a hmotných věcí.

V tomto období bylo potřeba si udělat mentální, emoční a fyzický úklid. Vše nevyhovující vyhodit. A to doslova. Úplněk v Rybách ukončil 9 měsíční cyklus jdoucích po sobě úplňků od začínajícího Berana, po končící Ryby a nyní se opět dostáváme na začátek celého cyklu.

Období, ve kterém budeme potřebovat hodně síly a energie, abychom zvládli vše, co budeme potřebovat zvládnout.

Na co se nyní nejvíce zaměřit aneb co nás čeká?

Kde začít … Bude se jednat o náročné období… PROČ?

Úplněk v Beranu bude po nás chtít, abychom se znovu nastartovali a zahájili akční kroky. Jestli si procházíte něčím, co Vás trápí, tak je nutné to řešit. Už na nic nečekat. Je to akční období, ve kterém budete potřebovat především hlavně sílu zvládat situace a vše, co Vás potká. Jak se vnitřně posílit a zvládnout toto období, na to už se zaměříme v on-line kurzu Restart podvědomí.

Pokud máte v hlavě nové začátky, něco, co byste chtěli nově udělat, vytvořit, zahájit… nyní je správná doba. Je to období zahájování, také doba projevení své kreativity a podnikání. V říjnu jsme pod číselnou vibrací 6. Což jsou vztahy, láska, domov, rodina, děti, plodnost, vášeň, touha, vzdělávání, milenecké románky (pozor u Vás, kteří jste ve vztahu). Pod touto vibrací je nám fajn a přináší spoustu dobrého a příjemného. Jsme pod vibrací ženské energie. Tento měsíc je zejména o vztazích a o jeho zdravě nastavených hranicích.

V listopadu skočíme do číselné vibrace 7, což je malá karma, která dělá neplechu ve vztazích. ALE POZOR! Měsíc listopad je mimo to, také pod energií nejtěžší karmy. Takže dvojnásobná karma a tam se to teprve rozjede na úrovni vztahů, včetně politického dění…

Čeká nás náročné období na VZTAHY jakéhokoli druhu…

Partnerské, mezilidské, celosvětové. Listopad bude nad vládou emocí, ega, vytahování růžků TY TY TY a komplikovaných vztahů. Bude váznout komunikace, soucit, hodně se bude přemýšlet a špekulovat. Včetně politických supermanů! Bude to zároveň období, kdy o něco nebo o někoho přijdeme. Může se jednat o fyzický odchod člověka, na kterém nám záleželo nebo se bude jednat o rozchod partnera či přátel, kteří už nám nemají co předat. Můžeme přijít o nějaké naše zázemí.

Listopad nám přináší vyšší úroveň poznání z pohledu vývoje duše. Výborné období na seberozvoj, duchovní rozvoj. Období, kdy nám spoustu věcí dojde na energetické úrovni. Budeme pod hodně silnou a léčivou energií. Bude to období tajemné, emocionální a povede nás do větší hloubky. Spoustu věcí si uvědomíme. Co se týče sexuální energie, tam to bude krásně proudit, pakliže ji nemáte v sobě zablokovanou. Tvořivost, kreativita, nápady budou sršet! V tomto období je především nutné pracovat na svém vztahu sama k sobě. Budeme totiž zkoušeni ze všech stran, a tak je potřeba, abychom si spoustu věcí ustáli a uhájili si svá práva. Nesmíme se zaleknout a vtáhnout do něčí sítě.

Budeme řešit také spoustu věcí okolo peněz. Hypotéky, úvěry, půjčky, banky.

Na co se zaměřit v oblasti ZDRAVÍ

Chraňme si teď co nejvíce naši psychiku. Choďme hodně do přírody, meditujme, spojujme se svou duší. Pobývejme v tichu a o samotě. Pečujme o sebe. O svou psychiku, fyzické tělo a naše nitro.

Přecházíme z říjnového poklidného období do kritického listopadového. Můžete být více nervózní, vzteklejší, proto, když to na Vás přijde, zvědomte si to a následně se zhluboka nadechněte, zhluboka vydechněte a kráčejte s novým přílivem energie zase dál. Dbejte na to, ať jste co nejvíce v pohodě.

Potřebujete-li najít větší sílu a ukotvit se sami v sobě, pracovat na své sebehodnotě a poléčit si svůj vztah k sobě, tak Vás tímto srdečně zvu do mého on-line programu, kde se na tyto témata nyní zaměříme a budete si je postupně zpracovávat. Právě teď máte opět možnost vstoupit. Do kurzu se můžete přihlásit nejpozději do 27. 10. Poté jej uzavírám a otevřu zase až na nové úplňkové období. Více se o on-line kurzu dozvíte ZDE->> RESTART PODVĚDOMÍ A LÉČENÍ SI RODOVÝCH PROGRAMŮ. 

To je ode mě dneska vše, srdečně Vám děkuji za Vaši pozornost a zase někdy na viděnou :).

S láskou Žanet.

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.