Taky toužíš po harmonickém vztahu s partnerem? Tak nyní máš příležitost se dozvědět, jak toho docílit, ať už ve vztahu jsi nebo ne :)

TOUŽÍM PO PARTNEROVI, KTERÝ MĚ BUDE MILOVAT A BUDU S NÍM ŠŤASTNÁ!

To docela často slýchávám od mých klientek na konzultacích. A naprosto jim rozumím, jelikož jsem před mnoha lety byla ve stejné situaci, kdy jsem přesně po tomto toužila také.

Mé první partnerské vztahy nebyly nic moc. Z mé strany velká nesamostatnost, ale závislost na partnerovi a pak to tak vypadalo. Partner mě využíval místo toho, aby si mě vážil, tak se mnou hezky manipuloval. Peníze ze mě ždímal co mohl a když jsem mu je nechtěla dát, bylo zle.

A proto, když jsem se tehdy rozhodovala, zda od něj odejít nebo ne, přeci jenom už jsem byla na něj zvyklá a bála jsem se, že to bez něj nezvládnu a budu už navždy sama (tehdy mlaďunká a naivní), tak jsem neustále sama sobě a mým kamarádkám říkávala, že by bylo pro mě jednodušší, kdyby rozchod ukončil první on NEBO, kdyby mi přišel do života jiný muž a já na základě toho vztah, ukončila z daleko menší bolestí.

 

Nebyla jsem dostatečně silná, abych tento krok zvládla sama

A tak se tak stalo. Do života mi opravdu přišel muž, který mě natolik pobláznil, že jsem předešlý dlouhodobý vztah ukončila cuby dup. Samozřejmě, že se tehdejší partner se mnou snažil několikrát spojit, protože se domníval, že se k němu vrátím.Tak jako před prvním rozchodem, druhým, třetím… Tehdy jsme tomu říkali pauza :))). 

Ale mýlil se… a to nečekal! Protože věděl, že jsem žena, kterou dokáže ihned lapnout, nakecat ji milá slovíčka, které ráda uslyší a šup šup bude zase zpátky. Na chvíli naslibuji co vše na sobě změním a jakmile budeš zase moje, tak vše vrátím do stejných kolejí! A já mlaďunká a naivní holka mu vždy uvěřila. A co myslíte milé ženy? Změnil se? Ani náhodou! Jen mě potřeboval opíjet slovy, abych se k němu vrátila :))).

Ovšem jednoho dne mu to nevyšlo. A to opravdu nečekal a když píšu tyto řádky, tak se u toho culím. Protože dnes už se na to dívám s nadhledem a usmívám se nad tím, jak jsem tehdy nechtěla slyšet žádné řeči od druhých, kteří samozřejmě viděli, kde se pomalinku zatracuji s tímto člověkem a já si jela to svoje a všechny řeči kolem mě mě nezajímali, protože přece jedině já musím vědět, co je pro mě nejlepší!

Naštěstí jsem to vydržela POUHÝCH 3,5let! Pak, jak už jsem se zmínila výše, mi přišel do života tzv. PŘEVOZNÍK, který mě pouze převezl z mého tehdejšího nevyhovujícího vztahu, chvilku se mnou pobyl a za půl roku odešel z mého života.

A to jsem samozřejmě nečekala, protože náš vztah byl od samého začátku nádherný. Aspoň mě se tak zdál. A najednou ze dne na den konec! Z tohoto rozchodu jsem se léčila pěkně dlouho. Pravděpodobně proto, že odešel nečekaně a k tomu v době, kdy se všechno jevilo, že je fajn.

Po čase jsem se dozvěděla, že tento tzv. převozník udělal statisícové dluhy a dělal různé podvody. No jak já v tu chvíli byla vděčná, že mě pánbiček ve správnou dobu osvítil a odešel mi ze života dřív, než bych se v tom tenkrát nedejbože topila s ním!

A právě v té době jsem na sobě začala duchovně pracovat. To víte, když člověk prožívá nelehké období, tak začne vyhledávat pomoc a v tu dobu mě Vesmír začal nenápadně popostrkovat, abych na sobě začala pracovat, a tím si postupně přicházela na to, co vše jsem se učila a stále učit budu. Prý jsem se tu nepřišla jenom flákat! :D

Tak joo, začala jsem poprvé číst knihy o duchovní tématice. Nikdy v životě jsem nic pořádně nepřečetla, možná tak slabikář a najednou přišlo toto. Byla to pro mě výzva :). Navštěvovala jsem různé přednášky, chodila na meditace a občas se něco naučila na kurzu.

Uběhlo pár měsíců a najednou mi přišel do života můj současný manžel :). S manželem jsme spolu letos 10 krásných dlouhých let. A společně náš vztah budujeme čím dál láskyplněji a pohodověji. Ze začátku žádná sláva, abych pravdu řekla. Hodně jsme se namakali, abychom náš vztah stabilizovali a dnes oba rádi prohlašujeme, že čím déle jsme spolu, tím krásněji se máme :). Více se o nás můžete dočíst zde ->> LETOS 3 ROKY MANŽELÉ A 10 LET SPOLU. MÁM PRO TEBE 4 TIPY, JAK ZDOLÁVAT PŘEKÁŽKY V PARTNERSKÉM VZTAHU. 

 

Milé ženy, ráda vám povím něco na závěr :

Víte, každá změna v životě bolí, ale když překonáme svůj strach, který nás mnohdy zbytečně straší, tak si zpětně řekneme : DĚKUJI BOHU, ŽE MĚ TENKRÁT OSVÍTILO A JÁ ODEŠLA ZAVČASU! KDO VÍ, KDE BYCH DNESKA BYLA! Znáte to? Řekli jste si to už někdy? Zažili jste někdy tento stav? 

Já, kdybych si tenkrát tímto vším neprošla, dnes bych si sama sebe nevážila a kdo ví, kde bych dneska byla. Všechny nepříjemné situace, které mě potkaly, ať už v partnerských vztazích nebo v práci, mě velice posílily a já jsem dnes úplně jiný člověk. Dnes mě mí staří známý nepoznávají. A je to tím, že jsem na sobě začala pracovat a duchovně a osobně se vzdělávat. Posunula jsem se raketovou rychlostí vpřed a dnes jsem vděčná za vše, čím jsem si tehdy musela projít, ABY………………………..třeba, abych dnes mohla vykonávat tuto práci a uměla se vžít do situace mých klientek DĚKUJI :).

A pokud si dobře pamatujete,

tak jsem se v nadpisu článku zmínila, že dnes máte příležitost! A na co? Občas ráda mé klientky obdarovávám speciální nabídkou :). A zrovna dnes do půlnoci 16.11. 2018 máte příležitost získat konzultaci na partnerský rozbor za pěknou cenu, a to 1000kč/h. místo původní ceny 1800kč :)

Pokud vás má nabídka zaujala, tak se na vás už teď moc těším a věřím, že vás tento rozbor o mnohé obohatí :). Jen podotýkám, že partnerský rozbor je určen jak pro zadané ženy, tak i pro nezadané :).

SPECIÁLNÍ NABÍDKA POUZE DO DNEŠNÍ PŮLNOCI 16.11. 2018 :-*.

S láskou vaše Žanet ♥

  

 

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.