ROZBOR TVÉHO DÍTĚTE

Datum narození tvého dítěte obsahuje informace o jeho charakteru a jeho životní cestě. Karmická numerologie ti díky tomu dává možnost z data vyčíst informace o jeho silných a slabých stránkách a o tom, jak je nejlépe zvládnout a využít. 

Jednotlivé dílčí výsledky výpočtů nemají za cíl vypovědět cokoli o dobrém nebo špatném charakteru dítěte, ale pouze o rozdílných jeho potřebách a jak s nimi do budoucna může co nejlépe naložit.

Než dítě spatří světlo světa, tak už předem ví do jaké rodiny se narodí a co si v dané rodině bude zpracovávat za téma. 

Dítě je nepopsaný list papíru, které je láskyplné, samo sebou a je si vědom svých schopností se kterými zde přišlo konat dobro.

Většinou se stává, že dítě později začne hrát hru svého rodiče nebo okolí, které má na něj velký vliv. Ať už jsou to prarodiče, školka, škola či kamarádi. Tím postupně zapomíná kdo ve skutečnosti je a stává se pomalu jinou osobností, která je zformovaná k obrazu těch, kteří se podílí na jeho výchově. Dítě tímto zapomíná pro jakou životní cestu se tady narodilo. 

Proto mám velkou radost, že máš zájem se o svém broučkovi dozvědět hlubší informace a o jeho pravé podstatě bytí. 

Věř, že ti za to jednou moc poděkuje :-).

Tímto DĚKUJI I JÁ TOBĚ :)

Jsem vděčná, že dnes máme tak skvělé možnosti, si tyto informace o našich dětech zjistit. V tom je dnešní doba v tom tolik výjimečná a skvělá!

Jsem maminkou dvou krásných zdravých chlapečků. A děkuji Vesmíru za to, že si mohu o svých dětech zjistit tak podstatné informace, abych jim zbytečně nebránila v jejich cestě.

Kolikrát se směji, jak reakce mého staršího syna opravdu souhlasí s jeho datem narození :)). Díky jeho rozboru se kterým jsem se obeznámila, mám k němu daleko hlubší pochopení a jsme si blíž. DĚKUJI.

Cena rozboru dítěte je 

2000Kč/dítě

2 a více 1500Kč. Ušetříte tedy 1000Kč!

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.