DO ROČNÍ ŠKOLY JIŽ NELZE VSTOUPIT

On-line škola života pro ženy

NÁVRAT K SOBĚ

Objev v sobě sebevědomou ženu, která ví co chce, plní si své sny a vytváří si život podle svých představ!

 • Jsi v nějaké oblasti tvého života nešťastná?
 • Trápí tě tvůj partnerský vztah? Řešíš bolestivé vztahy v rodině či na pracovišti?
 • Nebo tě zlobí tvé zdraví? Nedostatek financí?
 • Nebaví tě život a zdá se ti, že ztrácí smysl? 

Milá ženo, 

ať už se trmácíš v jakékoliv těžké situaci a nevíš jak z bludného kruhu ven,

mám pro tebe řešení!

Jmenuji se Žaneta Prejdová a z mé dlouholeté praxe s klientkami jsem již dlouho cítila, že je potřeba nám ženám více pomoci. Často se totiž setkávám s tím, že se mnou ženy řeší zejména bolestivé partnerské vztahy, ve kterých se jim nedaří a neví proč. Já tím, že jsem kouč na vaší cestě k sebepoznání vidím, odkud pramení ten zásadní problém, proč se nám ve vztazích nedaří.

Díky tomu jsem vytvořila pro tebe on-line sebepoznávací školu života, která je zaměřena na to, aby si se se sebou seznámila a postupně pochopila zákony vesmíru, díky kterým může tvůj život nabrat úplně jiný směr.

Škola je vytvořena formou online, takže nikam nemusíš dojíždět a budeš se učit v pohodlí tvého domova, kdy tě krůček po krůčku povedu najít v sobě ženu, která je

 • sebevědomá,
 • věří si,
 • ví co chce,
 • zná svou sebehodnotu,
 • přijímá se taková jaká je,
 • plní si své sny
 • a vytváří si život podle svých představ!

Co se v on-line škole naučíš a co tě čeká

Vzdělávací videa na tyto témata: 

Seznámení se se zákony života

Myšlenky, slova a afirmace

Povíme si, jak je důležité si denodenně hlídat své myšlenky, kterými vytváříme naši budoucnost. Řekneme si, jaký dopad mají naše myšlenky na náš život a jak je umět ovládat tak, abychom si s nimi vytvářeli šťastný plnohodnotný život a nikoli život plný nedostatku a obav.

Vděčnost

Díky vděčnosti se ti mohou otevřít brány k vesmírné hojnosti. Vděčnost je jedna z nejdůležitějších technik, která ti pomůže změnit tvůj život. Je to klíč k tvé životní hojnosti. Vděčnost ti pomůže změnit tvé vibrace, díky kterým se změní i tvá realita. 

Sebeláska, sebepřijetí

Následující měsíce se budeme intenzivně věnovat sebelásce. Povíme si, co způsobuje nepřijetí sama sebe. Jaký dopad to má na náš život a jak to změnit. Dostaneš návod jak se začít milovat a díky tomu si přitáhnout vše po čem toužíš.

Práce s vnitřním dítětem

V tomto měsíci budeme pokračovat v práci na sebelásce. Naučíš se přijmout a milovat tvé vnitřní dítě, které touží po lásce, po přijetí a pochopení. Sebeláskou si uzdravíš nejen sama sebe, ale také tvé vztahy.

Jak zvládat negativní emoce

Abychom dosahovali nebo si přitáhli to, po čem toužíme, tak je nezbytně nutné se zaměřit na své emoce a umět s nimi pracovat. Dostaneš návod, jak toho dosáhnout.

Odpuštění

Prošla jsis už někdy situací, kdy tě něco nebo někdo hluboce zranil? Zranění bylo tak silné, že ještě dnes, když si vzpomeneš na daného člověka či konkrétní situaci, tak ti není příliš dobře? Já ano a po čase jsem zjistila, že klíčem jak se opět radovat a prožívat můj život naplno, je odpustit a vypustit vše, čím jsem se trápila v minulosti. Proto to ráda také naučím tebe!

Stížnost, kritika a životní změny

Povíme si, jak nám naše věčné remcání může komplikovat život a jaký to má dopad na naši budoucnost. Povíme si také, co následuje, když odhodíme strach a uděláme změnu v tom, kde se necítíme dobře.

Jak si správně přát

Prozradím ti, jak si do svého života můžeš přitáhnout vše, po čem tvé srdce touží. Zároveň si také řekneme co nedělat, aby nedošlo k jeho nesplnění.

PO ABSOLVOVÁNÍ TÉTO CESTY SE STANEŠ

novým člověkem,

KTERÉMU SE OD ZÁKLADU ZMĚNÍ ŽIVOT!

Připrav se na to, že tvůj život už nebude takový jaký je dnes a ty už nezůstaneš taková jaká jsi teď!

Tvůj život bude ŠŤASTNĚJŠÍ A RADOSTNĚJŠÍ!

Uvědomíš si, že jediným tvůrcem tvého života
jsi TY a ne ti druzí!
Otevřeš se novým příležitostem, a díky tomu ti začne přicházet hojnost!

Jak bude on-line škola probíhat

 • Celá tato tvoje cesta bude probíhat v uzavřené fb skupině.
 • Ve skupině najdeš vzdělávací videa, která tě budou vzdělávat v tématech, které jsem uvedla výše.
 • Obsaženy jsou také meditace, díky nimž si projdeš svou osobní transformací a znovu nalezneš sama sebe.

Tato on-line škola probíhala on-line naživo v první polovině roku 2020. Nyní v ní najdeš všechny záznamy živých vysílání. Tedy získáváš přístup k celému obsahu. Můžeš si to procházet podle svých časových možností a ke všemu se kdykoliv vracet. 

Mám pro tebe tato překvapení a bonusy

Meditace na uzdravení vnitřního dítěte

Meditaci jsem připravila na podporu přijetí sama sebe a uzdravení vnitřních bloků z dětství. Pomůžete ti opět nalézt sama sebe a zbavit se nevyhovujících programů, které brání tvému radostnému životu.

 

Meditace v hodnotě 499 Kč je nyní pro tebe ZDARMA.

 

Afirmační karty podporující sebelásku

Vytvořila jsem pro tebe afirmační karty na podporu sebelásky a sebepřijetí. Díky kartám se budeš dostávat do vyšších vibrací vědomí, což bude mít za důsledek, že se začnou dít ve tvém životě zázraky. Velké nebo malé? To už záleží na tobě, jak hluboce procítíš každou afirmaci, kterou jsem pro tebe s láskou připravila. Karty ti pošlu v pdf na tvůj email.

 

Afirmační karty si můžeš zakoupit zvlášť za 398 Kč  249 Kč. Zatrhni svou volbu níže v objednávkovém formuláři. 

 

Rozhovory s hosty

V uzavřené skupině tě čekají 2 velmi zajímaví a inspirativní hosté, kteří vypráví svůj příběh a sdílí jak si změnili život. Jeden host je žena, druhý muž. 

Celkově získáš bonusy v hodnotě 499 Kč úplně zdarma.  

A kolik tě vstup do transformační školy bude stát?

 

POUHÝCH 990 Kč z 5 980Kč! 

Tak co na to říkáš ? Půjdeš do toho společně s děvčaty, které už si školou prošly a dnes žijí šťastný a spokojený život? Pokud už jsi rozhodnutá že ano, tak se na tebe budu moc těšit!

 

Věřím, že nebudeš litovat.

 Navíc ode mě získáš hodnotné bonusy v hodnotě 499 Kč!

POJĎ SI TEDY VYTVOŘIT SVŮJ VLASTNÍ PŘÍBĚH :)

 

On-line škola ti změní život! Budeš úplně někdo jiný!
Jiná žena než ta, která vstoupila do tohoto kurzu.
 

Budeš:

 • sebevědomá,

 • šťastná,

 • znát svoji sebehodnotu,

 • budeš se mít ráda,

 • mít radost ze života, 

 • znát zákonitosti vesmíru,

 • umět si užívat každou vteřinu svého života,

 • umět si vytvořit život podle svých představ,

 • budeš svobodná a volná, jelikož pochopíš, že svoboda začíná uvnitř tebe.

Staň se spolutvůrkyní tvého vlastního štěstí!
Budu se na tebe těšit v uzavřené fb skupině.
 

Žanet :)

Objednávka
roční on-line školy Návrat k sobě

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co o mně a mé práci říkají klientky

Na kurzu mě nejvíc baví práce na sobě. Ty “úkoly” , tím, že jsem člověk, který potřebuje pořád něco dělat , mít jasný cíl a plán apod. mi tvůj kurz sedl prakticky hned 🙂 Hlavně se mi zlepšily vztahy- jinak přemýšlím nad kritikou, nejsem tolik impulzivní, výbušná (vůči partnerovi a jeho nedostatkům) Kurz je nejen kurz. Je to o práci na sobě samé o podpoře Žanet a holek co v něm jsou. Děkuji , že děláš svou práci.
JanaÚčastnice on-line kurzu
Život před- bojovala jsem nejvíc se sebedůvěrou a vztahy, nejvíc partnerskými a v práci.V kurzu se učím tyto věci zvládat a taky se mi podařilo zlepšit sebedůvěru, vztahy, zvládat různé situace, které nám život přináší s co největší lehkostí, snažím se na ně pohlížet pozitivně, vše co se mi děje má svůj důvod a taky mě učí. Někdy je to dost těžké, ale snažím se chápat , ze vše co se mi děje je v můj prospěch a neustále se učím.Žanetce moc děkuji❤, že mi změnila můj postoj a náhled k životu, všemu co se nám v něm děje. Hlavně jsem si uvědomila a pochopila, že jen já sama jsem strůjcem mého štěstí a za to Ti patří Žanetko mé vřele děkuji!❤
LenkaÚčastnice on-line kurzu
V době kdy jsem vyhledala online kurz restart podvědomí, jsem řešila partnerskou krizi. Nedařilo se mi řešit problémy v partnerském životě a začaly se objevovat problémy v dalších vztazích. Online kurz restartuj své podvědomí mi dodal sílu, energii a bylo to pro mě nakopnutí jak změnit svůj život. Podívat se do sebe, začít u sebe, řešit situace, v kterých se mi nedařilo. Díky afirmacím, meditacím a cvičením jsem začala sama sebe poznávat, zjišťovat, kterou cestou se dal vydat a jak se mít zase ráda. V kurzu mám ráda motivační písničky, které mě nakopnou do celého dne s dobrou náladou a pozitivním myšlením. Kurz je obohacen výkladem karet což mi ukazuje, na co se mám v daném úplňku soustředit, v čem můžu mít blok nebo naopak otevřenou cestu. Je to pomoc na cestě ke změně a lepšímu životu. Každý měsíc je to pro mě výzva. Děkuji Žanetce, že pod jejím vedením jsem ušla kus cesty. Děkuji, že jsem ji mohla poznat, že dělá tu práci s láskou a plným nasazením. ❤️ Doporučuji služby Žanetky každé ženě, která se hledá nebo která má problémy v oblasti vztahů, peněz nebo zdraví. Když může , tak pomůže .
MarkétaÚčastnice online kurzu RESTART PODVĚDOMÍ