Roční on-line škola života pro ženy

NÁVRAT K SOBĚ

Objev v sobě sebevědomou ženu, která ví co chce, plní si své sny a vytváří si život podle svých představ!

 • Jsi v nějaké oblasti tvého života nešťastná?
 • Trápí tě tvůj partnerský vztah? Řešíš bolestivé vztahy v rodině či na pracovišti?
 • Nebo tě zlobí tvé zdraví? Nedostatek financí?
 • Nebaví tě život a zdá se ti, že ztrácí smysl? 

Milá ženo, 

ať už se trmácíš v jakékoliv těžké situaci a nevíš jak z bludného kruhu ven,

mám pro tebe řešení!

Jmenuji se Žaneta Prejdová a z mé dlouholeté praxe s klientkami jsem již dlouho cítila, že je potřeba nám ženám více pomoci. Často se totiž setkávám s tím, že se mnou ženy řeší zejména bolestivé partnerské vztahy, ve kterých se jim nedaří a neví proč. Já tím, že jsem kouč na vaší cestě k sebepoznání vidím, odkud pramení ten zásadní problém, proč se nám ve vztazích s muži nedaří.

Díky tomu jsem vytvořila pro tebe roční sebepoznávací školu života, která je zaměřena na to, aby si se se sebou seznámila a postupně pochopila Zákony vesmíru, díky kterým může tvůj život nabrat úplně jiné otáčky, a tím se obrátit o 180 stupňů.

Škola je vytvořena formou online, takže nikam nemusíš dojíždět a budeš se učit v pohodlí tvého doma, kdy tě krůček po krůčku povedu najít v sobě ženu, která je

 • sebevědomá,
 • věří si,
 • ví co chce,
 • zná svou sebehodnotu,
 • přijímá se taková jaká je,
 • plní si své sny
 • a vytváří si život podle svých představ!

Co se v on-line škole naučíš a co tě čeká

Seznámení se se zákony života

Myšlenky, slova a afirmace

Povíme si, jak je důležité si denodenně hlídat své myšlenky, kterými vytváříme naši budoucnost. Řekneme si, jaký dopad mají naše myšlenky na náš život a jak umět ovládat své myšlenky tak, abychom si s nimi vytvářeli lepší budoucnost neboli šťastný radostný život.

Vděčnost

Díky vděčnosti se ti mohou otevřít brány k vesmírné hojnosti. Popíšeme si co je vděčnost a jak ti může zkvalitnit tvůj život. Vděčnost je jedna z nejdůležitějších technik, která ti pomůže zmenit tvůj život. Je to cesta a klíč k životní hojnosti ve všech oblastech života a na všech úrovních našeho bytí. Vděčnost ti pomůže změnit tvé vibrace a následně se změní i tvá realita a to jen díky této jednoduché metodě.

Sebeláska, sebepřijetí

Následující tři měsíce se budeme intenzivně věnovat sebelásce. Povíme si, co způsobuje nepřijetí sama sebe. Jaký dopad to má na náš život a jak to změnit. Dostaneš návod jak se začít milovat a díky tomu si přitáhnout vše po čem toužíš.

Práce s vnitřním dítětem

V tomto měsíci budeme pokračovat v práci na sebelásce. Naučíš se přijmout a milovat tvé vnitřní dítě, které touží po lásce, po přijetí a pochopení. Sebeláskou si uzdravíš nejen sama sebe, ale také tvé vztahy.

Jak zvládat negativní emoce

Abychom dosahovali nebo si přitáhli to, po čem toužíme, tak je nezbytně nutné se zaměřit na své emoce a umět s nimi pracovat. Dostaneš návod, jak toho dosáhnout.

Odpuštění

Prošla jsi si už někdy situací, kdy tě něco nebo někdo hluboce zranil? Zranění bylo tak silné, že ještě dnes, když si vzpomeneš na daného člověka, tak ti není příliš dobře? Já ano a po čase jsem zjistila, že klíčem jak se opět radovat a prožívat můj život naplno, je odpustit a vypustit vše, čím jsem se trápila z minulosti. Protože když to neudělám, tak se budu trápit dál a tím ubližuji akorát sama sobě. A to je zbytečné! 

Stížnost, kritika a životní změny

Povíme si, jak nám naše věčné remcání může komplikovat život a jaký to má dopad na naši budoucnost. Povíme si také, co následuje, když odhodíme strach a uděláme změnu v tom, kde se necítíme dobře.

Jak si správně přát

Dozvíš se návod jak si splníš vše po čem toužíš a také čeho by ses měla vyvarovat, aby sis to neblokla a tím nemohlo dojít ke splnění.

Rekapitulace tvé roční cesty

V posledním měsíci si zrekapitulujeme tvou roční cestu a domluvíme si termín na živé setkání, kde se spolu uvidíme a posdílíš mi, jaké změny se u tebe odehrály a jak tě škola posunula vpřed.

PO ABSOLVOVÁNÍ TÉTO ROČNÍ CESTY SE STANEŠ

novým člověkem,

KTERÉMU SE OD ZÁKLADU ZMĚNÍ ŽIVOT!

Připrav se na to, že tvůj život už nebude takový jaký je dnes a ty už nezůstaneš taková jaká jsi teď!

Tvůj život bude ŠŤASTNĚJŠÍ A RADOSTNĚJŠÍ!

Uvědomíš si, že jediným tvůrcem tvého života
jsi TY a ne ti druzí!
Otevřeš se novým příležitostem, a díky tomu ti začne přicházet hojnost!

Jak bude on-line škola probíhat

 • Celá tato tvoje cesta bude probíhat v uzavřené fb skupině, kde spolu budeme ve spojení.
 • Budou v něm videa, která tě budou každý měsíc vzdělávat v jednom daném tématu.
 • Dostaneš pracovní listy s cvičením na konkrétní téma ke stažení v pdf.
 • Na konci každého měsíce bude živé vysílání, kde spolu probereme jak ti to za ten měsíc šlo a co ti dělalo problém. Jsem po celou dobu tvá podpora, tudíž se nemusíš ničeho obávat :).

Mám pro tebe tato překvapení a bonusy

Meditace na uzdravení vnitřního dítěte

Meditaci jsem připravila na podporu přijetí sama sebe a uzdravení vnitřních bloků z dětství. Pomůžete ti opět nalézt sama sebe a zbavit se nevyhovujících programů, které brání tvému radostnému životu.

Meditace v hodnotě 399 Kč je nyní pro tebe ZDARMA.

Afirmační karty

Během tohoto a příštího roku mám v plánu vytvořit afirmační karty, které tě budou rozvíjet zejména v sebelásce. A tobě jako adeptce roční školy je věnuji ke stažení ZDARMA! Co na to říkáš? Věřím, že jsem ti udělala velkou radost :)

Afirmační karty v hodnotě 599 Kč jsou pro tebe ZDARMA.

Zlatý seznam vděčnosti a hojnosti

Tento seznam ti pomůže nastavit se na hojnost a prosperitu. Odbouráš si díky němu postupně své staré omezující podvědomé přesvědčení o nedostatku a tím otevřeš bránu hojnosti, která ti začne proudit do tvého života.

Rozhovory s hosty

Během roku si pozvu 2 velmi zajímavé a inspirativní hosty, kteří povypráví svůj příběh a budou s tebou sdílet jak si změnili život. Jeden host bude žena, druhý muž. 

Poloviční cena za vstupenku na živé setkání

Po roce se spolu sejdeme a ty mi povíš, co vše se v tvém životě změnilo a odehrálo za rok tvé práce sama na sobě. Věřím, že mi toho povíš až až. :)

Plná cena vstupenky bude 990 Kč, ty ji získáš za 490 Kč.

Celkově získáš bonusy v hodnotě 1 498 Kč úplně zdarma. 

A kolik tě vstup na rok do transformační školy bude stát?

AKCE JIŽ SKONČILA!

Cena je NYNÍ 499KČ

Pouze do 30.4. 2020!

Místo původní ceny 5980 Kč!

Tak co na to říkáš ? Půjdeš do toho společně s děvčaty, které taky chtějí změnit svůj život? Pokud už jsi rozhodnutá že ano, tak se na tebe 29. září budu moc těšit!

Věřím, že nebudeš litovat.

 Navíc ode mě získáš hodnotné bonusy v hodnotě 1 498 Kč!

POJĎ SI TEDY VYTVOŘIT SVŮJ VLASTNÍ PŘÍBĚH :)

Vstup aktuálně uzavřen.

Nezapomeň na to, že za rok budeš úplně někdo jiný!
Jiná žena než ta, která vstoupila v září 2019 do tohoto kurzu.

Budeš:

 • sebevědomá,

 • šťastná,

 • znát svoji sebehodnotu,

 • budeš se mít ráda,

 • mít radost ze života, 

 • znát zákonitosti vesmíru,

 • umět si užívat každou vteřinu svého života,

 • umět si vytvořit život podle svých představ,

 • budeš svobodná a volná, jelikož pochopíš, že svoboda začíná uvnitř tebe.

Staň se spolutvůrkyní tvého vlastního štěstí!
Budu se na tebe těšit od září v roční škole.

Žanet :)

Objednávka
roční on-line školy Návrat k sobě

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co o mně a mé práci říkají klientky

Na kurzu mě nejvíc baví práce na sobě. Ty “úkoly” , tím, že jsem člověk, který potřebuje pořád něco dělat , mít jasný cíl a plán apod. mi tvůj kurz sedl prakticky hned 🙂 Hlavně se mi zlepšily vztahy- jinak přemýšlím nad kritikou, nejsem tolik impulzivní, výbušná (vůči partnerovi a jeho nedostatkům) Kurz je nejen kurz. Je to o práci na sobě samé o podpoře Žanet a holek co v něm jsou. Děkuji , že děláš svou práci.
JanaÚčastnice online kurzu RESTART PODVĚDOMÍ
Život před- bojovala jsem nejvíc se sebedůvěrou a vztahy, nejvíc partnerskými a v práci.V kurzu se učím tyto věci zvládat a taky se mi podařilo zlepšit sebedůvěru, vztahy, zvládat různé situace, které nám život přináší s co největší lehkostí, snažím se na ně pohlížet pozitivně, vše co se mi děje má svůj důvod a taky mě učí. Někdy je to dost těžké, ale snažím se chápat , ze vše co se mi děje je v můj prospěch a neustále se učím.Žanetce moc děkuji❤, že mi změnila můj postoj a náhled k životu, všemu co se nám v něm děje. Hlavně jsem si uvědomila a pochopila, že jen já sama jsem strůjcem mého štěstí a za to Ti patří Žanetko mé vřele děkuji!❤
LenkaÚčastnice kurzu RESTART PODVĚDOMÍ
V době kdy jsem vyhledala online kurz restart podvědomí, jsem řešila partnerskou krizi. Nedařilo se mi řešit problémy v partnerském životě a začaly se objevovat problémy v dalších vztazích. Online kurz restartuj své podvědomí mi dodal sílu, energii a bylo to pro mě nakopnutí jak změnit svůj život. Podívat se do sebe, začít u sebe, řešit situace, v kterých se mi nedařilo. Díky afirmacím, meditacím a cvičením jsem začala sama sebe poznávat, zjišťovat, kterou cestou se dal vydat a jak se mít zase ráda. V kurzu mám ráda motivační písničky, které mě nakopnou do celého dne s dobrou náladou a pozitivním myšlením. Kurz je obohacen výkladem karet což mi ukazuje, na co se mám v daném úplňku soustředit, v čem můžu mít blok nebo naopak otevřenou cestu. Je to pomoc na cestě ke změně a lepšímu životu. Každý měsíc je to pro mě výzva. Děkuji Žanetce, že pod jejím vedením jsem ušla kus cesty. Děkuji, že jsem ji mohla poznat, že dělá tu práci s láskou a plným nasazením. ❤️ Doporučuji služby Žanetky každé ženě, která se hledá nebo která má problémy v oblasti vztahů, peněz nebo zdraví. Když může , tak pomůže .
MarkétaÚčastnice online kurzu RESTART PODVĚDOMÍ