Už jste si napsali svá přání pro rok 2020? Mám pro vás 3 TOP TECHNIKY, které vám splní to, po čem toužíte!

Když píšu tento článek, tak je pár dní po novém roce a jsem momentálně s dětmi sama doma, které neustále vyžadují mou pozornost :)) . Někdy mám pocit, že už se tady z toho všeho zblázním :D . Tak snad tento článek včas zveřejním a přinese vám to, co potřebujete :).

Nebudeme ztrácet náš drahocenný čas a jdeme rovnou na to. Ještě jednou se vás tedy ptám…

Už jste si pro tento rok napsali své sny a cíle?

Tento krok je velmi důležitý než zaběhneme do stejného kolotoče jako v předchozích letech a zapneme autopilota, tentokrát pro rok 2020. Však to určitě znáte…každý den děláte to stejné. Práce, děti (vy, kteří ještě nemáte děti, máte o něco více energie než my, kteří je už máme :D ), domácnost, spánek… kolikrát vám z toho hrabe, jste unavení, vyšťavení, večer ulehnete do postele a jdete konečně spát! Ráno se probudíte a jedete nové kolo. Na sebe díky tomuto kolotoči samozřejmě zapomínáte. Co zapomínáte! Nemáte už čas! Znáte to?

Když se loučíme se starým rokem, tak bychom za něj měli s velkou vděčností poděkovat a ohlédnout se zpátky co vše nám přinesl. Jak to dobré, tak to zlé. Co se nám povedlo, nepovedlo, čeho jsme dosáhli, o co jsme přišli a s pokorou poděkovat a přijmout vše, čím jsme si prošli. Protože ač to byly kolikrát těžké situace, tak život moc dobře ví, proč jsme si jimi museli projít. A my si na to časem přijdeme také.

Občas se stává, že nás vesmír chce někde posunout. A někdy nezbývá nic jiného než, že si musíme projít i silným obdobím, abychom se pohnuli z místa a šli dál. Jiným směrem než jsme byli doposud zvyklí. Většinou to není vůbec příjemné a jednoduché, protože procházíme změnou. A my až tak úplně změny nemáme rádi.

Ale sami uznejte, že každý krok do neznáma, kterým jste si kdy prošli, vám vždy přinesl lepší budoucnost. A tak nechte minulost minulostí a jděte vpřed. Lehce se to říká, těžce dělá, ale pokud chcete být ve svém životě šťastní, tak je to velmi podstatný krok, který byste měli učinit na cestě k vnitřní spokojenosti a radosti. Protože ohlížení se za minulosti vám bere energii a zbytečně se pak cítíte špatně.

AFIRMACE PRO ZANECHÁNÍ MINULOSTI : NECHÁVÁM ODEJÍT SVOU MINULOST. CO BYLO BYLO. VÍM, ŽE VŠE, ČÍM JSEM SI MUSEL/A V DANOU CHVÍLI PROJÍT, SE DĚLO V MŮJ NEJLEPŠÍ PROSPĚCH. DĚKUJI. AMEN.

Vrátíme se zpátky k našim cílům. Jestliže v životě někam směřujeme, tak musíme vědět kam. Tak jako letadlo, které musí vědět kam má letět. Napište si tedy, co si toužíte v novém roce splnit nebo čeho chcete dosáhnout. Každý z nás má samozřejmě cíle odlišné. Někdo menší, někdo zase větší.

Přejete si zhubnout? Či si pohráváte s myšlenkou upravit vaši stravu za zdravější? Přejete si koupit nové auto, najít novou práci, postavit domeček? Nebo více cestovat, najít svou druhou polovičku, rozjet své podnikání, založit rodinu?

Ať už máte jakýkoli cíl, důležité je, abyste v něj 100% věřili a mentálně si představili, že vaše přání je již splněno! Již TEĎ se radujte z toho, co se brzy vyplní! Aby jste dali svému přání dostatečnou sílu, tak zde uvádím nejdůležitější faktory ke splnění : EMOCE, VÍRA A TRPĚLIVOST. Jakmile budete tyto 3 faktory dodržovat, tak vám Vesmír vaši objednávku dodá v krátkém časovém úseku. Záleží to samozřejmě také na tom, zda je vaše přání malé nebo velké. U větších je doba dodání delší. Vesmír totiž potřebuje určitý čas, aby vymyslel, JAK vás k vašemu přání dovede tou nejrychlejší cestou.

Mnoho lidí stále nevěří na splněná přání, protože s tím nemají dobré zkušenosti. Kolikrát si něco přáli, ale bohužel se jim nic z toho nevyplnilo. Nebo na ně třeba ani nevěří či je nenapadlo si něco přát, protože berou život takový jaký je. Což je velká škoda, protože o hodně přichází!

KDY se nám přání nesplní?

 • když nejsme dostatečně trpěliví – Kolikrát se stane, že to vzdáme dříve než vidíme výsledky. Domníváme se, že když nám dané přání nepřichází v době kdy si myslíme, tak to nefunguje.
 • když nejsme dostatečně přesvědčení o našem přání – Někdy si přejeme něco, co mají či dělají druzí lidé. Ale jste opravdu přesvědčeni o tom, že chcete cestovat jako vaše kamarádka, která miluje cestování a už procestovala pomalu celý svět? Opravdu už se chcete stát rodičem, byť na vás partner/ka, rodina doléhá? Někdy splňujeme cíle druhého člověka, aniž bychom to sami tak chtěli. Proto se zaměřte, zda opravdu ty cíle, které jste si napsali jsou vaše nebo těch ostatních.
 • když k nám přání nepřichází v době, kdy ho očekáváme – Může se stát, že díky tomu začneme ztrácet víru a tímto se veškerá vesmírná práce, která pro nás doposud pracovala pozastaví a nepřinese nám včas objednávku.
 • když nejsme vibračně naladěni na naše přání – to znamená, že v sobě nemáme vytrénovaný pocit nadšení, euforie, že je již naše přání splněno. Každý den se probouzejte s pocitem, že již jste tou ženou, která už má toho svého vysněného partnera! Že již jste tím opět zdravím člověkem, který srší životním elánem a radostí! Že již jste člověk, který žije ve finanční svobodě! Atd. atd… Zdá se vám to jako bláznovství? Neanalyzujte a udělejte to! Sami si na vlastní kůži zkuste, zda to opravdu funguje nebo ne.
 • když tlačíme na konečný výsledek a neužíváme si přítomný okamžik – tzn., že jsme často v myšlenkách v naší budoucnosti místo toho, abychom si užívali okamžik teď a tady.

Kdokoli si může splnit cokoliv! Nezáleží na věku ani na národnosti! Jen je potřeba dodržovat vesmírné zákony, což je důvěra, vytrvalost a odpoutání se od konečného výsledku. Tzv. netlačte na pilu. Nechte vše volně plynout.  SPLNIT SI MŮŽETE VŠE, CO SI DOKÁŽETE VE SVÉ MYSLI PŘEDSTAVIT! WAU! To je ale skvělá představa, že? Už si představujete, co byste si rádi za svůj život splnili? Já teda ano :)).

A nyní přistupme k tomu, co udělat proto, aby se nám přání opravdu splnila :)

Podělím se s vámi o mou techniku, která mi pomáhá si splnit vše, po čem toužím. Pokud s vámi nebude rezonovat, tak ji nezkoušejte, pravděpodobně by vám nefungovala. Ale zkuste si najít tu, která vám bude blízká a budete z ní nadšení :) .

 • 1
  NAPIŠ SI SVÉ SNY A PŘÁNÍ NA PAPÍR
  Jak se říká : ,,Co je psáno, to je dáno". Proto se v klidu posaďte, dejte si kafíčko nebo čajíček a zamyslete se nad tím, co si chcete letos splnit. Po čem toužíte? Jaké je vaše největší přání? Jakmile na to přijdete, vemte si papír nebo nějaký deník - sešit a do něj vše vložte. Vše, co máte na srdci. Věty pište v přítomném čase. Jako že to, co chcete už máte. Např. pokud toužíte po partnerském vztahu: ,,Jsem tak šťastná, že prožívám nádherný vztah s mužem, kterého tak miluji a on miluje mě. Plníme si spolu všechny naše sny a den co den je naše láska krásnější a krásnější...." pokračujte dál... Buďte co nejvíce konkrétní, protože Vesmír má rád přesnost. Čím konkrétnější přání si napíšete, tím konkrétněji se vám splní. Vesmír vždy plní to, co opravdu chcete, nic víc, nic míň. Proto vašemu přání věnujte co nejvíce svého času a pište a pište. Pokud byste na něco zapomněli, tak právě to může znepříjemnit danou věc, kterou si přejete. Takže pokud si nyní na vše nevzpomenete, klidně dopište v následujících dnech. V představách se meze nekladou :). Jakmile si své sny a přání dopíšete. Papír nebo sešit si uschovejte a dejte k nočnímu stolku nebo třeba na ledničku. Tam, kde budete mít své přání stále na očích.
 • 2
  VYTVOŘTE SI MENTÁLNÍ MAPU
  První tip jak si splnit naše přání byla technika psaní. Nyní vám předkládám druhou, a tou je mentální mapa. Třeba už jste o ni někdy slyšeli. Je to výborná technika, kterou jsem objevila před mnoha lety, a díky které jsem si splnila všechny mé cíle v předchozích letech, aniž by byly zrovna malé. Níže vidíte mou druhou mentální mapu v mém životě. Tento sen se mi již staví. Prozradím, že díky této technice jsem své přání měla v reálné podobě během pár měsíců. Cca půl roku. Teď mluvím o domečku, který vidíte na obrázku níže. Čili, ať už máte jakýkoliv sen, najděte si v časopise nebo na internetu přesně to, po čem toužíte. Obrázek si následně nalepte na velký papír a okolo něj napište v přítomném čase věty, které chcete, aby dané přání splňovalo. Např. v případě mého přání ( kde chci bydlet, s kým chci bydlet, co vše chci v domě prožívat, jak se v něm chci cítit, co vše chci mít, jakou chci mít zahradu, co na ni vše mít apod...). Až budete mít mentální mapu vytvořenou, tak si ji dejte buď na nástěnku do ložnice nebo kamkoliv, kde ji budete mít stále na očích. Budete tak na své přání stále koukat a přitahovat si jej nevědomě do svého života. Jak budete pokračovat dál, už vám prozradím za malou chviličku :) .
 • 3
  VISION BOARD - PROMĚNÍ VAŠE SNY VE SKUTEČNOST!
  Vision board máme podobný mentální mapě. Kdy mentální mapa je propojená s technikou psaní. Vision board jsou vystřihnuté a nalepené pouze obrázky s vašimi cíli. Také se samozřejmě nezakazuje napsat do vision boardu doplňující věty k vašemu snu. Tak jak to mám já. Níže vidíte mou třetí mapu v životě a nyní vám řeknu, které sny se mi již splnily. Když zhodnotím tento můj vision board, který už je rok starý, tak se mi už mnohé splnilo a na dalších cílech Vesmír ještě pracuje. Přála jsem si láskyplný partnerský vztah a ať jsme čtyřčlenná rodina. Ano vztah s manželem je čím dál krásnější a loni jsem porodila druhé dítě. Pokud se usmíváte nad textem I SEX, tak to mám proto, protože jsme si asi všichni moc dobře vědomi, že sexuální život je nedílnou součástí kvalitního partnerského vztahu v jakémkoliv věku. Navíc má díky tomu člověk více energie, je více kreativnější a má tzv. sexappeal. Dále emoce jsem v tomto roce opravdu přestala držet na uzdě a začala jsem více mluvit s lidmi upřímněji. Cestovali jsme, dopřávali si luxus, domeček se nám už staví, postupně začínám měnit svůj životní styl, pracovně jsem se hodně posunula, více přečetla knih a navštívila nespočet workshopů. Pár věcí se mi ještě nesplnilo, ale vím, že vše má svůj čas a já v to věřím :)

Jaké kroky je dál nutné učinit?

 • Mějte svá přání neustále na očích, ať už mluvíme o technice 1, 2 nebo 3
 • Každé ráno po probuzení a večer před spaním si pročtěte a shlédněte své vize
 • Představte si vaše sny, že jsou již splněny. Vciťte se do té situace a prožijte co nejvíce emoční náboj v podobě nadšení, radosti, veselosti!!! Protože to, po čem vy toužíte už máááááte!!!!! Juchůůůůůůůů waaauuuu bombááááá děkujuuuuuuuuu :)) . Jedno takové upozornění. Vesmír reaguje na vaše pocity a podle toho jak se cítíte, podle toho sklízíte. Takže do toho dejte všechno :)
 • Během dne myslete na své přání. Sami víte, kolik myšlenek věnujeme nepodstatným věcem např. co je špatně, co nám nejde, co nechceme, čím se trápíme apod. Pokuste se tyto myšlenky zastavit a vložit si tam právě ty vaše sny a cíle. Uvidíte, že čím častěji budete toto trénovat,  tím dříve bude pro vás vaše mysl pracovat a přestane vás trápit všemi těmi nepodstatnými a negativními myšlenkami.
 • A na závěr to nejdůležitější je vaše VÍRA, TRPĚLIVOST A VYTRVALOST – na základě toho, si můžete být jistí, že opravdu dostanete to, co si tolik přejete ♥

Díky těmto pěti bodům si můžete do svého života přitáhnout vše, po čem toužíte. Je to pouze na vás. Možná se vám to zdá být jednoduché, až nepochopitelné. Ano je to jednoduché až složité. Málokdo si tvoří své nástěnky vizí. Lidé jsou spíše skeptičtí a místo toho, aby to zkusili, už předem ví, že zrovna jim to fungovat nebude. Nebo se stává, že se mnoho lidí ze startu nadchne, napíšou si své cíle, přání, pár dní dodržují určité body, ale postupně jejich nadšení opadává, až nakonec odloží své sny do šuplíku a tímto končí veškerá jejich touha a snaha. Už nevizualizují, neprociťují. A díky tomu, že nejsme kolikrát dostatečně trpěliví, tak si tímto zbytečně blokujeme hojnost, která je již na cestě k nám …

Takže ještě jednou zopakuji : JE TO POUZE O NÁS, ZDA SI TRPĚLIVĚ PŮJDEME ZA SVÝM A VYNALOŽÍME URČITÉ ÚSILÍ, aby se jednou naše přání mohla zrealizovat. Jak si plnit své sny učím také v mé online roční škole ,,NÁVRAT K SOBĚ“  . A teď v sobotu 11.1. 2020 mám na toto téma také živý seminář , o kterém se více dozvíte zde: JAK SI PŘITÁHNOUT HOJNOST V ROCE 2020 a nejen v tomto roce.  Pokud máte zájem zapracovat na svých snech hlouběji, tak vás moc ráda uvidím. Navíc pokud byste si zakoupili vstupenku pro sebe, byť pro vašeho blízkého DO DNEŠNÍ  PŮLNOCI STŘEDY 8.1., tak ji máte za sníženou cenu!

A to je ode mě vše přátelé, co jsem potřebovala vám předat, jsem předala a teď je to už na vás!

Přeji vám hodně radosti a splněných cílů v tomto magickém roce 2020 :)

S láskou Žanet ♥

VÍCE SE O ROČNÍ ŠKOLE DOZVÍTE ZDE : NÁVRAT K SOBĚ

VÍCE SE O CELODENNÍM SEMINÁŘI DOZVÍTE ZDE: JAK SI PŘITÁHNOUT HOJNOST V ROCE 2020   

 

 

 

 

 

 

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.