PŘESTAŇ SE SEBOU BOJOVAT a nech život volně plynout…

Dnes vám popíši příběh jedné mé klientky, která mi dovolila o ni napsat pár slov z jejího dobrodružného života, pod krycím jménem Jana.

Jana si u mě objednala osobnostní rozbor, díky kterému jsem ji dlouhé hodiny rozkrývala její pravou podstatu bytí. V astrologii a numerologii se o sobě člověk dozví mnoho. Například své silné a slabé stránky. Silné stránky je potřeba, abychom rozvíjeli a se slabými pracovali. Jestliže nejsme sami se sebou spokojeni, respektive s našimi nedokonalostmi, tak záleží pouze na nás, zda se rozhodneme je změnit či nikoli. Podle toho se bude odvíjet náš život.

Jana je velmi krásná žena. Žena, která čím je starší, tím je krásnější a vše okolo ní září. Je to žena dvou tváří. Jedna její část je klidná, harmonická, láskyplná a druhá skrytá rebelka, která potřebuje jednou za čas tuto rebélii dostat ze sebe ven.

Co myslíte dámy, že muže více přitahuje? Rebélie nebo ženin vyzařující vnitřní klid, harmonie, láska?

Jana mi na tuto otázku odpověděla ,,CHTĚJÍ OBĚ … rebelku pro sex, klidnou pro život.

V období jejího rebelství, je velmi sexy. Volí si výraznější líčení, vlasy má vždy hezky upravené a krásně se obléká. Když jde po ulici, muži se za ni otáčí. Užívá si to…

,,V tu chvíli jsem Bohyní“ říká klientka.

Po jisté době se toho však nabaží a vrací se zpátky ke své přirozenosti. K Janě, která je klidná, harmonická a láskyplná. Vhodná pro rodinný život.

Prožíváte to také některá z vás? Pokud jste narozena ve znamení Blížence, tak i vy se můžete časem s těmito pocity setkat tváří v tvář…

Otevřu si Janin horoskop a jsem moc zvědavá jak má postaveny planety… a ejhle…

Dívám se a říkám ji : ,, Jani, tvůj život bude velice zajímavý! Muži budou toužit mít tě v posteli! „

Jana se na mě podívá a říká: ,, Ano, vím… mé druhé já touží po dobrodružství, po sexu, po divokosti. Bůh mě obdaroval krásou, která mi občas komplikuje můj osobní život…“

V duchu si říkám, že to nemají lehké nejen ženy, které nejsou tolik krásné, ale i ty, které naopak krásné jsou…

Jana se mě zoufale zeptá: ,, Jak to mám ale zastavit? Líbí se mi muži. Mám ovšem partnera, ale když vidím, že o mě muži mají zájem, hned si začnu představovat, jak se s tímto mužem miluji, trávíme společné chvíle a následně život. Je nám krásně a náš život je úžasný. V tu chvíli se v mé mysli žádné meze nekladou a já to neumím ukočírovat, protože je mi v tom nádherně.

Žany, jak to můžu sakra zastavit!?“

Odpovídám: ,,Jani, hlavně se tím netrap… nech věci plynout. Nebojuj s tím…Čím více budeš sama se sebou bojovat, tak ti tyto příležitosti od mužů budou přicházet častěji. A jestliže je tvá touha natolik silná, tak si to užij… Čím více se tomu budeš bránit, tak jdeš akorát sama proti sobě a stejně tě to v budoucnu dožene“.

Jak jsem to myslela, když jsem Janě řekla užij si to?

Ač sama říkám, že pohrávat si s myšlenkami je velmi nebezpečné, jelikož si můžeme danou situaci, na kterou intenzivně myslíme k sobě přitáhnout. Ale hold jsou určité události, kterými si máme v životě projít. Je to silnější než my a v tu chvíli nad sebou ztrácíme kontrolu. Je to špatně nebo dobře?

„Nic není dobré nebo špatné. To z toho dělá až naše přemýšlení.“ —  William Shakespeare

Ano my jsme ti tvůrci našeho osudu. Na nás je, pro co se rozhodneme, co si zvolíme. Zda půjdeme doleva nebo doprava. Nikdo to nemůže za nás vědět lépe než my sami. 

Jana je a vždy bude zodpovědná za svůj život. Když ji zase nějaké pokušení přijde do cesty, uvidí, zda se tomu ubrání nebo podlehne vášni a rozkoši. Má v sobě smíšené pocity, které se v ní perou a chce nad nimi převzít kontrolu. Ale ještě jednou opakuji :

,,Čím více se něčemu bráníme, tím více jdeme proti sobě a v budoucnu se znovu setkáme s podobnou situací „.

Proto nechme vše přirozeně volně plynout a hlavně se sebou nebojujme. Poprosme o vyšší Já, které nás ve chvíli kdy potřebujeme pomoci správně nasměřuje a daná situace vždy dopadne tak, abychom z ní vyšli jako vítězové. DŮVĚŘUJME

S láskou Žanet.

Pokud se ti článek líbí, prosím o jeho sdílení.

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.