PŘED LÉTY JSEM VYŠLA ZE SVÝCH KOMFORTNÍCH ZÓN! A jak jste na tom vy? Máte už to stejně jako já? :)

Už jste se setkali s tím, že Vás okolí začalo vnímat, že se měníte a najednou se pro ně jevíte, že jste divní a nepřizpůsobiví?

Mě se toto stává už pár let. A to od doby, kdy jsem začala jít svou vlastní cestou a přestala se přizpůsobovat svému okolí, které mělo tu tendenci se mnou neustále manipulovat a poučovat mě, co mám a nemám dělat. Jednoho dne jsem si prostě řekla A DOST a udělala zásadní krok, který směřoval k mému srdci :) .

ŽIJI SI SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT A NIKDO NEMÁ PRÁVO MI DO NĚJ ZASAHOVAT !!!

 

Kdo se mnou ještě příliš nesouhlasíte, tak pravděpodobně jste ještě chyceni v roli obětavosti pro druhé, a tím jste svému okolí předali Vaše vědomí, kdy mají tu tendenci, tu moc, Vám zasahovat do života nebo Vás nějak poučovat. A proč tomu tak je? No protože jim to jednak dovolíte, a protože jste ještě nenalezli svou pravou hodnotu a necháváte si od druhých hodně věcí líbit, místo toho, abyste byli k sobě upřímní a jasně dali najevo své hranice, co se vám líbí a co se vám již nelíbí.

Je na čase s tím něco dělat!

Vaše duše, srdce, intuice Vás už žádá, abyste toto VČAS zarazili a nedostali se tímto do kruhu obětí, kdy z něj poté nebudete umět vyjít ven!

A jak to poznám, že mě o to má duše, srdce, intuice žádá?

Poznáte to tak, že dostáváte životní zkoušky, kdy můžete mít pocit, že si Vás lidé nebo Vaše okolí příliš neváží, využívají Vaší dobroty, nemají k Vám úctu, přehlíží Vaše potřeby a podobně. Vaše okolí se tím myslí např. Váš partner/ka, kolegové, šéf v práci, Vaše rodina, Vaši blízcí, známý…

OPOUŠTÍM ROLI OBĚTI A VĚDOMĚ SE NAVRACÍM ZPĚT KE SVÉMU SRDCI ♥ ♥ ♥

 

Ano i já se před léty obětovala pro druhé a domnívala se, že dělám správně… zalíbit se druhým, a tím si získat jejich lásku? Omyl ! Díky této obětavosti jsem na to doplácela tím, že mě lidé učili navracet se zpátky ke svému srdci, skrze bolest, když mi ubližovali. Dnes už to chápu, oni mi tenkrát ukazovali, jak se mít ráda, ale tím, že jsem to tehdy ještě nechápala, tak jsem se cítila mizerně a nesla v sobě pocity ublížení.

Těchto zkušeností jsem si musela projít opravdu nespočetněkrát, abych si konečně uvědomila, že tudy cesta nevede! Než si ale toto člověk uvědomí, tak to mnohdy trvá i několik let… , ale na tom nezáleží, hlavní je, aby si TO VŮBEC ČLOVĚK UVĚDOMIL! A proto přijměme, že vše je tak jak má být a každá duše má zde své učení, proto není potřeba se nějakým způsobem vinit či trestat.

Vesmír mi musel skrze blízké osoby ukázat, jak se navrátit zpět ke svému já. A dnes, jsem za tuto zkušenost moc vděčná, protože díky tomu, jsem našla sama sebe, začala si uvědomovat svou podstatu bytí, a tím se mi rapidně změnil můj život :) .

Každá bolest, která nám přijde do života, nám má něco říci. Má nás dovést k uvědomění, že děláme něco špatně, když se nám odehrávají určité životní situace…

Mnoho lidí má tendenci spadat do role oběti tím, že to, co ve svém životě prožívají, za to může vždy někdo jiný. Ale tak jednoduché to není, protože za vše, co se nám děje, si můžeme pouze my sami. Někdo mi teď může odporovat tím, že jak může např. za to, že jej vyhodili z práce nebo že je chudý jak kostelní myš či že ho někdo obvinil z pronevěry… atd. atd. atd. Mimochodem, to jaký dopad mají negativní programy převzaté z dětství na naši dnešní finanční situaci si přečtěte zde>>http://zanetprejdova.cz/dnesni-problemy-s-financemi/

Do Vašich myšlenek a programů Vám vážení nevidím, ale Vesmír přesně reaguje na Vaše pocity, myšlenky a programy, které máte jak na vědomé úrovni, tak na nevědomé úrovni. A jestliže někde ve Vaší mysli panuje strach, zlost, vztek na určité osoby nebo situace např. , že nemáte dostatek peněz , tak na základě toho si vytváříte zkušenosti, které se Vám poté dějí a samozřejmě nelíbí a vy to následně vidíte jako karmu či osud.

Mohu Vás v klidu ujistit tím, že se vším se dá pracovat a že také vy se můžete mít dobře a ŽÍT ŠŤASTNÝ A PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT ♥

Jen je potřeba se podívat, jaké programy jste zdědili od svých předků či od společnosti, která Vás vychovávala a na základě toho, můžete Vaši mysl programovat lepším užitečnějším směrem. Více se o programech jak Vás ovlivňují můžete dočíst zde >> PŘÍČINA PROČ SE MI NEDAŘÍ JE EPIGENETICKÝ KÓD?

Každá duše, každý člověk si přeje být šťastný. I VY SI ZASLOUŽÍTE být šťastní!

Denodenně toto téma řeším se svými klienty, kteří jsou ve svém životě na křižovatce a neví jak dál… a proto Vám doporučím PŘEVEZMĚTE SVŮJ ŽIVOT DO VLASTNÍCH RUKOU a přestaňte již obviňovat sebe či druhé za situace, které se Vám dějí či odehrály. Protože vše se dělo nebo děje na základě vašeho učení.

Máte-li zájem se se mnou spojit a probrat Vaši situaci, se kterou si nevíte rady, tak mě najdete na facebooku : KARMALOG A NUMEROLOG PREJDOVÁ ŽANETA nebo na email.adrese : vedomacesta@zanetprejdova.cz.

Těším se na Vás a netrapte se co bylo, ale ŽIJTE TEĎ A TADY. MINULOST již NEOVLIVNÍTE, ale svou BUDOUCNOST ANO, tak huráá do toho :) .

 

 

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.