ODHALENÍ…Objevení hloubky mého života a tím také sama sebe …Chceš taky vědět KDO JSI?

 

Před pár hodinami by mě nenapadlo, že pro vás dnes napíši článek :). Je zajímavé sledovat Vesmír jak vede každý náš krok a dostane nás vždy tam, kam potřebuje :)) .

Milé ženy,
být v životě šťastná by chtěla zřejmě každá z nás.
Kdy jsem začala být opravdu moc šťastná já tzv. naplněná, nastalo v momentě, kdy jsem se začala poznávat a začala jsem se přijímat taková jaká jsem. Začala jsem přijímat vše co ve mě je a s čím jsem se tady narodila. Začala jsem si uvědomovat své schopnosti a začala jsem pátrat KDO JSEM.

Vždy mě zajímala hloubka života, proto je pro mě obrovskou ctí, že vše co mě zajímá, ať už ,,magické,, ,,nemagické,, mohu s vámi sdílet. ( Prosím, ať už zde nebo na mých fb stránkách píši cokoliv, tak je to pouze můj úhel pohledu. Každý má právo na svůj názor a domnívám se,  že ne se vším se mnou souhlasíte, což je v naprostém pořádku :) )

Stále na sobě pracuji, stále se vzdělávám, abych ve své profesi byla čím dál kvalitnější a abych ještě hlouběji pochopila smysl mého života. Miluju svůj život a vždy jsem ho milovala i v dobách, kdy jsem si procházela nelehkými situacemi. Vždy ve mě totiž byla víra, že se o mě Vesmír postará.

Věřím ve Vesmír. V nekonečnou inteligentní sílu. Na své vyšší Já se napojuji a nechávám se vést mým životem. Občas i já sklouznu na šikmou plochu, což je přirozené, protože jsem lidská bytost, která se sem přišla učit. Kdybych byla dokonalá, nerodila by jsem se zde :) . Miluju tuto rozmanitost svého života :))

Pokud se momentálně nacházíte v těžké situaci, tak si sedněte a zeptejte se sami sebe : PROČ zrovna prožívám tuto situaci? Co mi tato zkušenost má přinést za poznání? Co si mám uvědomit?
Odpověď vám vždy přijde např. formou pocitů, intuice, tušení…

Nebo si můžete stáhnout e-book, který jsem pro vás napsala zdarma a v něm možná nalézt svou odpověď :)


Od malička mám hlubokou víru v nekonečnost a už jako dítě jsem se modlila ke všem Svatým, ač mě k tomu NIKDY NIKDO nevedl. Bylo to přirozeně ve mě. Postupně kdy jsem se začala poznávat a nechala si zpracovat svůj rozbor osobnosti, tak jsem s úúúžasem koukala, co vše ve mě je! Svých silných stránek jsem si nikdy nebyla moc vědoma, jelikož se v mém v dětství poukazovalo většinou na mé slabé stránky. Těch jsem si byla vědoma až až… :)). Znáte to? 

Duchovní rozvoj a osobní rozvoj miluji a jsem šťastná, že mohu stále na sobě pracovat a tvořit si život svých snů. K životu budu vždy pokorná, protože někdy se stává, že nás Vesmír postaví před nelehkou situaci, aby nás zrovna dovedl k tomu cíli, ke kterému směřujeme. To je někdy těžké pochopit…

Nemusíme to chápat, jen se nechejme pomalinku vést a důvěřujme, kam nás Vesmír skrze tu a tu situaci chce dovést. Ač to je občas velmi náročné a kolikrát se sami sebe ptáme, kdy už to skončí…

Věřte, že VŽDY se vše děje ve váš prospěch

Lidé, kteří na sobě pracují v oblasti duchovního rozvoje náročné události daleko lépe zvládají, protože ví, že zítra bude zase svítit slunce a že vším, čím si procházejí se děje v rámci posunu v jejich životě.

Jsem moc vděčná za vše, čím jsem si kdy prošla, protože díky tomu se mohu napojit na vás a pomáhat vám. Jsem šťastný člověk a vždy šťastná budu, ať se bude dít cokoliv. Život mě přece miluje a já pevně věřím, že mě nenechá nikdy na holičkách :)

Na základě mé pomoci vám, vás chci dovést do stavu uvědomování si svých nekonečných možností, které každý z nás máme. Od toho vznikl před dvěma lety online kurz RESTARTUJ SVÉ PODVĚDOMÍ, kde se seznamujete se svou jedinečností a hloubkou vesmírných zákonů. Naučíte se jak pracuje vaše mysl a jak si ve svém životě splnit vše, po čem toužíte. V kurzu si budete odblokovávat své strachy a bloky, které vám brání žít plnohodnotný život.

Mnozí z vás víte, že pracuji s energií úplňků, jelikož úplněk je silná energie, která po nás chce, abychom si v určitém období zpracovali své karmické záležitosti. A nyní ve čtvrtek 21.3. 2019 máme úplněk ve Vahách. S holkami z kurzu budeme pracovat na tom, abychom vytvářely plnohodnotné vztahy se všemi lidmi okolo sebe (nejen s partnery) a tím se cítily skvěle a měly kolem sebe pouze ty, kteří nás mají čím obohatit a se kterými je nám dobře.

Budeme opět pracovat na velmi důležitém tématu SEBELÁSKA. Mít se ráda a přijímat se taková jaká já jsem je problém mnoha žen. Nedivím se, nikdo nás to v našem dětství ani ve škole neučil. A proto se to musíme naučit jak jsme dospělí, aby se nám dařilo ve všech oblastech. Protože to jak se máme rády, od toho se odvíjí naše vztahy, zdraví, finance, práce.

Pokud máte zájem změnit svůj život a začít žít konečně šťastný život, tak se do ženského kruhu pojďte přidat k nám :). Jsme úžasná komunita žen, která se vzájemně propojují a podporují. Učíme se jedna od druhé a jsme hlavně na stejné vlně :).



Budeme se na vás těšit a jen chci upozornit, že do online kurzu se můžete přihlásit nejpozději do tohoto pátku 22.3. 2019. Poté uzavírám přihlášky na měsíc březen/duben. Pak je možné se přihlásit až na další úplněk, který bude 19.4. 2019.

Mějte se nádherně Žanet :)

Chceš svůj život změnit k lepšímu? Nyní máš jedinečnou možnost získat návod, jak toho docílit. Přeji Ti úspěšnou cestu za svým poznáním.

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.