OBROVSKÁ RÁNA, která mě časem přivedla k uvědomění PROČ!

PROČ ZROVNA JÁ? ptám se sama sebe… 

DNES UŽ ZNÁM ODPOVĚĎ NA MOU OTÁZKU, ale vše muselo postupně ve mně dozrát …

V loňském roce 2017 jsme se začali bavit s manželem, že bychom chtěli druhé děťátko. Máme už prvního syna Michaelka, kterému byli letos tři roky. Je to krásný, zdravý chlapec, u kterého se domnívám, že již také touží po svém sourozenci a hlavně po tom, aby si s ním někdo intenzivně hrál, když to občas maminka s tatínkem nestíhají :) .

O druhém miminku jsme se bavili společně a byli jsme všichni pro.

Michaelek tím, že je od malinka moc přátelský človíček, není se čemu divit, je to VODNÁŘ…tak se na sourozence moc těší.

Tehdy před čtyřmi lety, když jsme se s manželem bavili, že chceme mít už první dítě, neměla jsem problém s otěhotněním. Šlo to prakticky velmi rychle.

Ještě před otěhotněním s Michaelkem, jsem si  rychle odskočila na pořádnou dovolenou, než nastanou rodičovské povinnosti.

 

VYBRALA JSEM SI KRÁSNOU EXOTICKOU ZEM THAJSKO!

 

Manžel v lednu 2014 kupoval nové auto, proto mu bylo líto, dát další velkou částku za dovolenou a tak jsem letěla sama s maminkou. Dnes toho lituje a řekl, že tam stejně jednou společně poletíme :) .

S  MAMČOU JSME SBALILY KUFRY A UTEKLY OD STEREOTYPU NA 16 DNÍ DO RÁJE!

Dovolenou jsme si užili jak nejlépe jsme mohli. Byla to nádhera! Bylo to něco okouzlujícího jako něco, co když jednou okusíte, chcete už to pořád! Navštívili jsme plno krásných Thajských míst, vyzkoušeli místní speciality a poznali nové přátelé jak ,,člověčí,, tak ,,zvířecí,, jako například: opičky, tygry, krokodýly, slony, papoušky…

No prostě paráda a osobně vám všem přeji zažít takovou nádheru!

16 dní uteklo jako voda a my se pomalinku začaly balit domů :(

 PO PŘÍJEZDU Z DOVOLENÉ ZPĚT DO REALITY …

Za POUHÉ tři měsíce jsme se s manželem radovali, že čekáme naše první miminko. Bylo to pro mne velmi zlomové a BOŽSKÉ období,  kdy jsem si řekla : ,, Hurááá už nebudu muset zanedlouho chodit do práce, která mě tááák nebaví! ,,

NĚKOLIK LET MĚ ČEKÁ SVOBODA A UŽÍVÁNÍ SI RADOSTÍ SE SVÝM DĚŤÁTKEM!

A tak se také stalo…

Michaelek se narodil 15.2. 2015 a od té doby jsme si začali užívat neuvěřitelně krásné společné chvíle…

Od samého začátku se snažím svému synovi porozumět a být mu oporou a hlavně mu důvěřovat při všech činnostech, které vykonává. Nepředvídám dopředu katastrofické scénáře a plně mu při všem důvěřuji, lehce upozorňuji mnohdy na určitá rizika a možná proto také od samého počátku vše dobře zvládá a učí se sám svými zkušenostmi bez zbytečných možných okolností, které by mohli nastat KDYBY….

TŘI ROKY UTEKLY JAKO VODA 

S Michaelka se stává čím dál větší samostatnější bytost, která začala od letošního roku navštěvovat lesní školku. Lesní školka mu dává přesně to, co se mu snažíme s manželem předávat my… vlastně jsou o krok napřed :) .

Máme se stále co učit, není se čemu divit… nikdo nám v životě neřekl, jak máme své dítě vychovávat. Tak jako to nevěděli ani naši rodiče. Ale naštěstí je dnes tolik možností jak předcházet zbytečným chybám při výchově, o kterých bohužel naši předkové nevěděli a domnívali se, že vychovávají správně… ale omyl!

Loňského roku 2017 jsem otěhotněla podruhé …

MÉ DRUHÉ TĚHOTENSTVÍ BYLO VELMI RYCHLÉ,

AŽ JSEM Z TOHO BYLA V ŠOKU!

Každá maminka básní o tom, že otěhotní v co nejkratší dobu. Jak už jsem psala na začátku příběhu, neměla jsem problém s prvním otěhotněním a ani s druhým, které přišlo ještě mnohem rychleji, až jsem byla zaskočena a nemohla tomu uvěřit. Každá budoucí maminka na mém místě by byla šťastná.

JÁ BYLA … A ZÁROVEŇ TAKÉ NE … PROČ? Nebyla jsem na takovou rychlost otěhotnění tehdy připravena…

Přesně jsem měla naplánované ve kterém období chci otěhotnět. DŮVODEM bylo mé podnikání, které jsem začala provozovat od doby, kdy jsem začala jít po své životní cestě Můj příběh – Jak jsem se dostala na svou životní cestu .

A tady se potvrdilo jedno moudré rčení : ,, Když člověk plánuje, Pánbůh se směje ,, 

Mé pocity byly první dny smíšené, ale postupně jsem si začala mé těhotenství více uvědomovat a radovat se z něj.

ALE OD SAMÉHO POČÁTKU VE MĚ BYLO NĚCO ŠPATNĚ,

CO JSEM SI NEUMĚLA VYSVĚTLIT… 

Jak už jsem psala výše, měla jsem v sobě každý den smíšené pocity… divné pocity… Ač nejsem člověk, který si předem představuje katastrofické scénáře, ba naopak snažím se důvěřovat a být pozitivní, tak tentokrát to nešlo!

Jednou jsem manželovi řekla, že mám zvláštní pocit, že o miminko přijdu… hned mi na to řekl, že sama učím své klienty myslet pozitivně Karmalog a Numerolog Prejdová Žanet, tak jak na to vůbec můžu myslet! Hned ať toho nechám, jinak si tu situaci přivolám! Odpověděla jsem mu, že má naprostou pravdu, ale ač se snažím jak se snažím prostě mi to nejde a je to silnější než já a sama nevím co se to se mnou děje…

A ZA PÁR MĚSÍCŮ BYLO PO VŠEM…

Jednoho dne, když jsme se chystali ke kamarádům na chatu, jsem šla před odjezdem na wc a uviděla krvácení…

Najednou ve mně hrklo a já už tušila co se děje… Začala jsem plakat a volat do nemocnice… ihned jsme nasedli s manželem do auta a jeli do porodnice.

Poležela jsem si v porodnici několik dní… až jednoho dne kdy jsem se zase začala smát, protože plod vypadal nadějně že se udrží,  nastal pláč

 A OBROVSKÁ RÁNA, KTEROU MÁ DUŠE UŽ OD SAMÉHO POČÁTKU CÍTILA …

V druhém měsíci těhotenství jsem samovolně potratila… a tehdy nastalo milion otázek…???

Snad jsem si tuto situaci nepřivolala sama?  tuto otázku jsem si kladla každý den.

Proč  jsem potratila ? Jaký to má důvod ? Není to generační ? Babička potratila… maminka potratila… a teď já? Co jsem udělala špatně… ? Atd. atd… otázek padlo mnoho.

V jedné věci jsem na sebe hrdá!

Už pár let se úspěšně vyhýbám chemickým lékům.  Když se stane, že na mě někdy, a to díky bohu málokdy něco leze, ihned se to snažím léčit alternativně a vždy úspěšně! Michaelek má dnes tři roky, je stále zdraví a ve svém těle nemá žádnou chemii!

 BRÁT LÉKY NA UDRŽENÍ PLODU BYLO PROTI MÉ VŮLI !

A tak, když se mi snažil můj gynekolog předepisovat léky před potratem na udržení plodu, bylo mi to proti srsti, protože jsem si říkala, že příroda je dostatečně moudrá na to, aby věděla, co je pro mé tělo správné a co nikoli. Tělo přece moc dobře ví, co je pro nás nejlepší…o tom jsem přesvědčena.

Tudíž po té, co jsem potratila, jsem si kladla i tuto otázku, zda to nebyla má chyba, že jsem ty léky nebrala… ale vzápětí jsem se otřepala a uvědomila si, že v tom to není a chyba bude někde jinde… začala jsem pátrat.

 ZAČALA JSEM PÁTRAT V SOBĚ … PROČ?

Časem jsem si uvědomila, že tehdy to pro mě nebyla ta správně načasovaná doba mít druhé miminko tak rychle. Řešila jsem v sobě hodně věcí, nebyla jsem v souladu sama se sebou.  Tímto jsem si dostatečně neužívala své druhé těhotenství, a proto musela dušička zavčasu odejít, abych si v sobě mohla udělat pořádek a ona zbytečně netrpěla a mohla přijít v době, kdy já už budu připravená a sama se sebou spokojená.

A tak se stalo … SROVNALA JSEM SI V SOBĚ PÁR VĚCÍ A DUŠIČKA SE OPĚT BLESKU RYCHLE CHOPILA SVÉ PŘÍLEŽITOSTI!

Po samovolném potratu mi p. doktorka doporučila mít pár měsíců pauzu než se tělo dá dokupy a poté se můžeme zase bez problému o miminko pokoušet. Během chvilky jsem otěhotněla potřetí!

A tehdy nastala OBROVSKÁ RADOST SE ZJIŠTĚNÍ, ŽE ČEKÁME TŘETÍ MIMINKO!

Nastal radostný a vděčný pláč! Každou chvíli děkuji Vesmíru za tento vzácný dar, který ve mě pomalinku roste :)

Najednou jsem cítila, že už je nyní vše v pořádku a budu si tentokrát své třetí těhotenství krásně užívat!

Můj gynekolog mi zase začal předepisovat prášky na udržení plodu, které jsem OPĚT nebrala a při druhé kontrole zjistil, že MÁM KREVNÍ SRAŽENINU! POZOR na případný potrat, musíte být na sebe velmi opatrná! 

Toto prohlášení když mi řekl, se mnou nic nedělalo. V tu chvíli jsem si jen začala v hlavě říkat, že přestanu malého tahat a přestanu také tahat tašky s nákupem. Ale žádný strach ve mě nebyl, ba naopak… věděla jsem a cítila, že vše je nyní už v pořádku …

Když mě ve třetím měsíci čekal první screening miminka, tak po kontrole mi pan doktor řekl, krevní sraženina je pryč! Vše je v pořádku!

 A TO VŠE BEZ ANI JEDNOHO PRÁŠKU!

POUZE PŘÍRODA A MÁ POZITIVNÍ MYSL ZAHRÁLA TU NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ROLI!

Milé čtenářky, milí čtenáři,

zanedlouho začínám šestý měsíc. Těhotenství si naprosto užívám, kontroly probíhají bez komplikací. Já jsem šťastná budoucí dvojnásobná maminka a už se všichni moc těšíme na příchod našeho nového drobečka :) .

Vše ve mě prostě muselo dozrát a miminko nyní přišlo v tu nejvhodnější dobu, za kterou jsem nesmírně vděčná!

Proto chci ještě pár slov říci na závěr … ať už se milé ženy nacházíte v jakékoli situaci, zda čekáte na otěhotnění nebo jste si prošla potratem nedej bože potraty, začněte příčinu hledat nejdříve v sobě. Jakmile si do hloubky prozkoumáte proč se vám co děje nebo neděje,  ihned uvolníte energii a prostor k tomu, aby se dušička dostala do vašeho bříška bez jakékoli pomoci. A TO NAPROSTO PŘIROZENĚ.

Vše je DÍKY BOHU O NÁS a V NÁS :) 

Nestačíte – li na to samy, moc ráda vám s tím pomůžu. Pomáhám stovky lidem, pomůžu i vám.

Facebook: Karmalog a Numerolog Prejdová Žanet

„Přidejte se do komunity lidí na stejné vlně – VĚDOMÁ CESTA KE ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU uzavřená FB skupina…“

Mějte se krásně, s láskou Žanet.

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.