INSPIRUJI ŽENY K VĚDOMĚJŠÍMU A ŠŤASTNĚJŠÍMU ŽIVOTU

Pomáhám ženám najít samy sebe, a tím prožít život v radosti a lásce ve všech oblastech.

Mimojiné lidem také pomáhám rozklíčit jejich schopnosti a objevit vnitřní dary, díky kterým se mohou dostat na svou ŽIVOTNÍ CESTU a PLNIT SI tak SVÉ SNY a TOUHY.

Ahoj, 

jmenuji se Žaneta. Jsem šťastnou maminkou 2 krásných zdravých dětí, manželkou skvělého muže, úspěšnou podnikatelkou, pro kterou je její práce požehnáním. A jak si tak šťastně kráčím ve svém životě, tak si také plním své sny a touhy.

Dnes využívám svůj znovunalezený potenciál z minulých životů a díky tomu pomáhám ženám v oblastech, které jim stěžují jejich životní podmínky, aby žily šťastný a naplněný život.

Věřím, že jdu příkladem ,,JAK SI VYTVOŘIT SVŮJ ŽIVOT, ABYCH BYLA ŠŤASTNÁ A PŘICHÁZELO KE MĚ VŠE, PO ČEM TOUŽÍM". Mým záměrem je naučit ženy do hloubky vnímat samy sebe, svou pravou podstatu Bytí a najít v sobě sílu v životě změnit to, co jim nepřináší radost. Pustit, co je tíží a tímto vnést do svého života novou energii, díky které se jim otevřou nové možnosti.

ALE JEŠTĚ PŘED PÁR LETY,

BYLO V MÉM ŽIVOTĚ HODNĚ PŘEŠLAPŮ ...

Pamatuji si, jak jsem od malička básnila o tom, že jednou ze mě bude úspěšná kadeřnice, která bude česat známé osobnosti.  

Dokonce jsem se viděla v Hollywoodu, jak česu známou světovou zpěvačku MADONNU! Byla totiž tehdy můj idol :))).

Kadeřnici jsem nakonec vystudovala, ale po čase mi zbyly jen oči pro pláč ...

Po vystudování školy v roce 2009 jsem se hned vrhla do podnikání v kadeřnických službách. Mnoho lidí mě od mého rozhodnutí odrazovalo, ale já se nenechala zastavit.

Když si něco umanu, jdu do toho po hlavě, a tak jsem začala podnikat  s tzv. ,,holým zadkem".

Neměla jsem žádný materiál ani žádné úspory ...

Co jsem v sobě ale měla, byl pud sebezáchovy se nezadlužit.

Proto jsem si během svého podnikání našla další dvě práce, které mi pomohly zaplatit náklady spojené s podnikáním a nájem mé mamince se kterou jsem tehdy žila a na jídlo?

Už mi nezbylo nic! Proto jsem ji byla tehdy moc vděčná, že mě živila.

Každý den jsem pracovala 13 hodin denně, od rána do večera , kdy jsem střídala dohromady tři práce. Z podnikání jsem si něco málo vydělala, ale nebylo toho příliš, aby mě to pomohlo neřešit dennodenní problémy s penězi.

Žila jsem od výplaty k výplatě

a neměla jsem ani korunu nazbyt...

Tento pracovní pres mě bavil přibližně půl roku. Pak jsem začala ztrácet energii, sebedůvěru a z každé strany poslouchala, že se mám na to vykašlat, jelikož kadeřnictví je v dnešní době mnoho. Nejčastější věta byla ,,nech se zaměstnat, tam budeš mít každý měsíc JISTOTU pravidelné výplaty a nebudeš mít žádné starosti s podnikáním!" Znělo to velmi lákavě! :)

MÁ SEBEDŮVĚRA BYLA TENKRÁT NA BODĚ MRAZU ...

TO BYL TEN HLAVNÍ KÁMEN ÚRAZU PROČ SE MI NEDAŘILO, A TO NEJEN V PODNIKÁNÍ!

Tím, že jsem si tehdy dostatečně nevěřila, tak jsem nakonec podlehla ,,rádo-by dobře radícím řečem“, ukončila své podnikání a šla se nechat zaměstnat.

Za těch pár měsíců od ukončení živnosti jsem vystřídala několik prací z důvodu nevyhovujících podmínek. Až jednoho dne jsem dostala nabídku jedné nejmenované firmy, která mi nabízela skvělé podmínky!

A to: 

  • Smlouva na neurčito
  • 25 dní dovolené
  • Víkendy volné - pracovní pouze příležitostně
  • Možnost si přivydělat přesčasy

Ve firmě jsem zpočátku obrušovala součástky na letadla a později jsem dělala práci všeho druhu. Což mě velmi bavilo. Mám ráda svobodu a pohyb. Nakupovala jsem zboží, balila materiál, který jsem následně vozila do cizích firem, vydávala obědy a příležitostně fungovala také ve skladě.

Po třech letech přišla krize!

Práce mě přestala naplňovat, mezi kolektivem začala proudit negativní energie, díky nichž  jsem začala prožívat pocity úzkosti! Nastalo každodenní uvědomování, že MUSÍM dělat práci, která mě NEBAVÍ, NEPŘINÁŠÍ mi radost, NECÍTÍM se v ní dobře! Plat byl sice fajn, ale nebyl pro mě hlavní prioritou.

NÁSLEDNĚ PŘIŠLO ,,OSVÍCENÍ,, A VSTUP DO NOVÉ DIMENZE

NEBO-LI DO NOVÉHO SVĚTA NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ :)

Jednoho dne jsme s partnerem zjistili, že čekáme miminko, a to bylo tehdy pro mě zlomové období! Miminko mě tzv. vysvobodilo z kontraproduktivní situace, ve které jsem se nacházela. Přišlo jak na zavolanou a já se v tu chvíli začala moc těšit na mou novou životní etapu.

Oznámila jsem svému vedoucímu mé těhotenství a ten mi poté přiřadil práci, která byla pro mě absolutní lážo plážo do doby, než jsem odešla na mateřskou dovolenou. Před odchodem jsem se všemi rozloučila a už předem věděla, že se již do firmy nevrátím!

A TEHDY TO VŠE ZAČALO!

V období těhotenství jak já stále říkám, u mě došlo k osvícení, protože můj život nabral nové obrátky!

Začala jsem se seberealizovat, a to velmi intenzivně. Hodně jsem četla, sledovala různé osobnostní lídry, díky kterým jsem pochopila, proč se mi pracovně nedařilo a nejen teda tam! V mých předešlých vztazích to byla katastrofa a s nynějším partnerem to tehdy taky nebylo úplně nijak růžové. Náš vztah v minulosti zažil několik turbulencí, kdy jsme si mysleli, že bude lepší jít od sebe.

Vše jsme nakonec ustáli a vyplatilo se nám to. Já začala pracovat na svém nitru a díky svému poznávání, se začal výrazně měnit také náš vztah. Dnes jsme pro sebe skvělými parťáky a s radostí sdílíme, že čím déle jsme spolu, tím krásnější vztah máme :). 

V té době mě partner hodně podporoval v mém seberozvoji a já se tímto dostala na svou cestu životního poslání! Pravidelně jsem se online vzdělávala a také osobně navštěvovala seberealizační semináře.

Nebylo pro mě překážkou dojíždět několik tisíc kilometrů za svými kouči, aby mě posunuli dál na mé cestě k sobě. Díky tomu jsem si začala více uvědomovat, co vše mám v sobě za schopnosti a postupně si léčila své vnitřní bloky. 

Začala jsem se ponořovat do svého vnitřního světa - MÉHO PRAVÉHO JÁ! Šla jsem krůček po krůčku.

O několik let později jsem vystudovala karmickou astrologii, numerologii a později začala pronikat do světa zákona přitažlivosti a léčení vnitřního dítěte. Mé sebepoznání pro mě bylo obrovským přínosem a později se stalo mým posláním a velkou vášní. Vše, co jsem se naučila a na co jsem si přišla díky svým přešlapům, dnes předávám dál. 

 

 

Pomáhám lidem mimojiné objevit své vnitřní dary, díky kterým mohou ve svém životě dosáhnout maximální HOJNOSTI a PLNIT SI SVÉ SNY!

Ve svých on-line kurzech a videích pro veřejnost lidi učím, jak převzít svůj život do vlastních rukou a tím se stát vědomým tvůrcem své vlastní reality. Ženy učím mít se rády, protože od toho pramení jak bude vypadat náš život ve všech oblastech a v neposlední řadě klientům pomáhám si zpracovat svou rodovou zátěž, která jim může bránit žít plnohodnotný život. Mým záměrem je srovnat do rovnováhy ty oblasti, ve kterých se lidé necítí dobře.

Před mnoha lety se i já nacházela v kontraproduktivních partnerských a pracovních vztazích, jak už jsem popsala výše.

Netušila jsem, proč se ke mě lidé tak chovají. Až poznáním sama sebe jsem si začala uvědomovat, že spoustu věcí jsem si tehdy nevědomě vytvářela sama. Druzí mi pouze odkrývali mé staré rány, protože jsem se neměla ráda. Neměla jsem nastavené hranice a neznala svou sebehodnotu. Pomáhala kolikrát až moc, že mě lidé zastavovali svým nepříjemným chováním. 

A to je na životě to krásné, když člověk najde cestu k sobě a začne postupně dělat věci jinak. Život je krátký na to, abychom si ho nechali protéct mezi prsty. Užívejme si každý doušek ve svém jedinečném dni. 

Pomohu vám najít cestu k vaší duši, kterou jsem našla před několika lety také já.

Prozradím ti zaručený recept na šťastný život

Skládá se ze dvou bodů:

  • Poznej sama sebe

A pak?

  • Změň svůj život!

Ráda budu i tvou průvodkyní. Můžeš si vybrat ze služeb, které ti nabízím nebo se můžeme potkávat na Facebooku v uzavřené skupině. 

VŠICHNI jsme se narodili pro ŠŤASTNÝ ŽIVOT, a to ve všech oblastech našeho bytí.

To, že nám jedna oblast v našem životě nefunguje tak jak bychom si přáli, je známka toho, že někde děláme něco špatně. Společně můžeme přijít na to, kde je zakopaný pes.

HOJNOST ŽIVOTA je určena pro nás pro všechny a POUZE NA NÁS ZÁLEŽÍ, kdy ji necháme vstoupit do našeho života.

A s tímto ti mile ráda pomůžu. Jsem tu PRO TEBE.

Pomůžu tě navést na správnou životní cestu, odhalit tvé dary a pracovat na tvé seberealizaci.

Ukáži ti JAK ŽÍT SVŮJ ŽIVOT ŠŤASTNĚ A BEZ LIMITŮ!

Karmalogický
rozbor osobnosti

E-book
zdarma

Restartuj
své podvědomí