MILUJU KAŽDOU VTEŘINU SVÉHO ŽIVOTA! 

Mým posláním je lidem ukázat, jak se mohou také oni naučit milovat svůj život a najít cestu ke šťastnému způsobu bytí ve čtyřech nejdůležitějších oblastech našeho života: ZDRAVÍ, FINANCE, VZTAHY, PRÁCE.

Pomáhám lidem mimojiné rozklíčit jejich schopnosti a objevit vnitřní dary, díky kterým se mohou dostat na svou ŽIVOTNÍ CESTU a PLNIT SI tak SVÉ SNY a TOUHY.

Ahoj, 

jmenuji se Žaneta. Jsem šťastnou maminkou 2 krásných dětí, šťastnou manželkou úžasného muže, šťastnou podnikatelkou, pro kterou je její práce požehnáním. A jak si tak šťastně kráčím ve svém šťastném životě, tak si také plním své sny a touhy.

Díky své práci mám hodně času na rodinu, na své koníčky, cestování, na přátelé ... PROSTĚ NA VŠECHNO!

Dělám práci u které využívám svůj znovunalezený potenciál z minulých životů a díky tomu prožívám naplnění a radost pomáhat druhým lidem v oblastech, které jim stěžují jejich životní podmínky k tomu, aby žili šťastný a spokojený život.

Věřím, že jdu lidem příkladem ,,JAK ŽÍT SVŮJ ŽIVOT ŠŤASTNĚ A BEZ ZÁBRAN,, a mým záměrem je, ukázat co největšímu počtu lidí, aby také oni měli tu sílu v životě změnit to, co jim nepřináší radost a uspokojení.

ALE JEŠTĚ PŘED PÁR LETY JSEM ŽILA NENAPLNĚNÝ ŽIVOT, O KTERÝ BY ASI MÁLOKDO STÁL ...

Dobře si pamatuji, jak jsem od malička básnila o tom, že jednou ze mě bude úspěšná kadeřnice, která bude česat známé osobnosti.  

Dokonce jsem se viděla v Hollywoodu, jak česu známou světovou zpěvačku MADONNU :)).

Kadeřnici jsem nakonec vystudovala, ale po čase mi zbyly jen oči pro pláč ...

Po vystudování školy v roce 2009 jsem se hned vrhla do podnikání v kadeřnických službách, byť mě od toho mnoho lidí odrazovalo. Já se ale nenechala zastavit.

To jsem celá já! Když si něco umanu, jdu do toho po hlavě a nenechám se nikým ani ničím zastavit. A tak jsem začala podnikat v kadeřničině s tzv. ,,holým zadkem".

Neměla jsem žádný materiál, žádné úspory ...

Co jsem v sobě ale měla, byl pud sebezáchovy se nezadlužit!

A tak jsem si během svého podnikání našla další dvě práce, které mi pomohly poplatit nájem v kadeřnictví, materiál, sociální a zdravotní pojištění, nájem mé mamince se kterou jsem tehdy žila a na jídlo?

Už mi bohužel nezbylo nic! Proto jsem byla své mamince v té době moc vděčná, že mě živila.

Každý den jsem pracovala 13 hodin denně, od rána do večera , kdy jsem střídala tři práce. Z podnikání jsem si něco málo vydělala, ale nebylo toho příliš, aby mě to uživilo a já si mohla svobodně žít a neřešit dennodenní problémy s financemi.

Žila jsem od výplaty k výplatě a jak jsem tehdy říkavala:     ,,nezbyla mi ani koruna na žvýkačku!"

Toto honění mě bavilo přibližně půl roku. Pak jsem začala ztrácet energii a z každé strany jsem poslouchala, že se mám na podnikání vykašlat, protože kadeřnictví je v dnešní době mnoho, a tak nemám šanci se uživit.

Ale když se nechám zaměstnat, tak budu mít každý měsíc JISTOTU pravidelné výplaty a nebudu mít žádné starosti s podnikáním!

No nezní to lákavě ?

MÁ SEBEDŮVĚRA BYLA TEHDY NA BODĚ MRAZU ...

TO BYL TEN KÁMEN ÚRAZU PROČ SE MI NEDAŘILO !

Tím, že mé dřívější sebevědomí bylo někde zastrčené pod povrchem než je tomu naštěstí dodnes, tak jsem nakonec podlehla těm ,,rádo-by dobře radícím řečem“, ukončila své podnikání a šla se nechat zaměstnat.

Za těch pár měsíců od ukončení mého podnikání jsem vystřídala několik prací z důvodu nevyhovujících podmínek. A jednoho dne jsem se dostala do strojírenské firmy, kde mi nabízeli skvělé podmínky!

A to: 

  • Smlouva na neurčito
  • 25 dní dovolené
  • Víkendy volné - pracovní pouze příležitostně
  • Možnost si přivydělat přesčasy

Ve firmě jsem zpočátku obrušovala součástky na letadla a později jsem dělala práci všeho druhu. Což mě bavilo mnohem více než jen 8 hodin sedět na jednom místě a obrušovat. Nakupovala jsem zboží, balila jsem materiál, který jsem následně vozila do cizích firem, vydávala obědy a příležitostně fungovala také ve skladě.

Po třech letech přišla krize!

Práce mě přestala naplňovat, přestala jsem si rozumět s kolektivem a začala prožívat pocity úzkosti! Nastalo každodenní uvědomování, že MUSÍM dělat práci, která mě NEBAVÍ, NEPŘINÁŠÍ mi radost a přesto do ni musím chodit!
Plat byl sice super, ale ten nebyl pro mě hlavní prioritou.

A NAJEDNOU PŘIŠLO ,,OSVÍCENÍ,, A VSTUP DO NOVÉ DIMENZE
NEBO-LI DO NOVÉHO SVĚTA NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ :)

V jeden krásný slunečný den jsem zjistila, že s partnerem čekáme miminko, a to bylo tehdy pro mě zlomové období! Miminko mě vysvobodilo z kontraproduktivní situace, ve které jsem se nacházela. Přišlo jak na zavolanou.

Oznámila jsem tehdy svému vedoucímu mé těhotenství a ten mi poté přiřadil práci, která byla pro mě absolutní lážo plážo do doby, než jsem odešla na mateřskou dovolenou. Před odchodem jsem se ze slušnosti se všemi rozloučila a už předem jsem věděla, že se již do firmy nevrátím!

A TEHDY TO VŠE ZAČALO!

V období těhotenství jak já stále říkám, u mě došlo k osvícení, protože můj život nabral úplně jiné obrátky!

Začala jsem pracovat na své seberealizaci, a to velmi intenzivně. Ve dne, v noci. Hodně jsem četla, sledovala různé osobnostní lídry, díky kterým jsem dnes na své pravé životní cestě! Hodně jsem se online vzdělávala a také osobně navštěvovala seberealizační semináře.

Navzdory tomu jsem se začala čím dál více poznávat a uvědomovat si, co vše mám v sobě za schopnosti, kterých jsem si tehdy vůbec nebyla vědoma.

Začala jsem pronikat do světa tajů... MÉHO PRAVÉHO JÁ

Postupně jsem šla krůček po krůčku naproti svému životnímu poslání, které se stalo mou vášní a dnes ukazuji stovkám, tisícům lidem ,,Jak žít svůj život šťastně a bez zábran"!

Pomáhám lidem najít své ztracené dary, díky kterým mohou ve svém životě dosáhnout maximální HOJNOSTI a PLNIT SI SVÉ SNY!

Zároveň své klienty učím, jak převzít svůj život do vlastních rukou a tím se stát vědomým tvůrcem své vlastní reality. Učím ženy mít se rády, protože od toho pramení jak bude vypadat jejich život a v neposlední řadě prozrazuji funkční návod jak si zpracovat svou rodovou zátěž, která může člověka brzdit v jeho úspěchu žít šťastný a naplňující život.

Mým záměrem je srovnat do rovnováhy ty oblasti, ve kterých se lidé necítí dobře.

Prozradím ti zaručený recept na šťastný život

Skládá se ze dvou bodů:

  • Nejdříve si zjisti svou identitu podle data narození.

A pak?

  • Změň své myšlení!

Ráda budu i tvou průvodkyní. Můžeš si vybrat ze služeb, které ti nabízím nebo se můžeme potkávat na Facebooku v uzavřené skupině. 

VŠICHNI jsme se narodili pro ÚSPĚŠNÝ ŽIVOT, a to ve všech kvadrantech našeho bytí.

To, že nám jedna oblast v našem životě nefunguje tak jak bychom si přáli, je známka toho, že někde děláme něco špatně. Společně můžeme přijít na to, kde je zakopaný pes.

HOJNOST není určena jen pro určité jedince nebo pro jedince z bohatých rodin! HOJNOST je určena pro nás pro všechny a POUZE NA NÁS ZÁLEŽÍ, kdy ji necháme vstoupit do našeho života.

A s tímto ti mile ráda pomůžu. Jsem tu PRO TEBE.

Pomůžu tě navést na správnou životní cestu, odhalit tvoje dary a pracovat na své seberealizaci.

Ukáži ti JAK ŽÍT SVŮJ ŽIVOT ŠŤASTNĚ A BEZ ZÁBRAN jak v partnerském vztahu, ve financích, ve zdraví, tak také v kariéře :)

Karmalogický
rozbor osobnosti

E-book
zdarma

Restartuj
své podvědomí