Jaká osobnost je vaše dítě a co vás s ním čeká?

Přemýšleli jste někdy nad tím, PROČ se tady narodilo vaše dítě a jaký má úkol na Zemi?

Já abych se přiznala, tak kdybych nedělala mou práci, tak by mě to možná ani nenapadlo, ale kdo ví :).

Hodně se setkávám s rodiči, které toto téma velmi zajímá a oslovují mě, abych jim zpracovala rozbor pro jejich dítě. Zajímá je proč se tady narodilo, jaké jsou jeho silné, slabé stránky, co se sem přišlo učit, jaká je jeho životní cesta, čím přišlo obohatit svět a podobně.

Oslovují mě však také rodiče, kteří si nechávají zpracovat rozbor , protože si s dítětem nevědí rady. Například je pomalejší než ostatní děti nebo naopak aktivnější. Nechová se tzv. podle tabulek, je nezvládatelné, nesoustředěné. Či s dítětem řeší zdravotní problémy.

Ráda rodičům otevírám vědomí, když jim objasňuji, proč se jejich dítě chová v určitých situacích jinak než je zvykem a díky tomu začnou svému dítěti více rozumět. Většinou se děje poté to, že se mezi rodičem a dítětem vztah zlepší, zkvalitní a upevní :).

Náš starší syn Michael se narodil ve znamení Vodnáře se zajímavým datem 15.2.2015 (15 22 15 ). Je to nádherná božská bytost, která přesně ví co chce a jde si zatím už od malinka. A tím je pro některé lidi komplikovanější a ne vždy pochopený. Nepatří mezi chlapečky, který by seděl v koutě a dělal přesně to, co po něm chtějí ostatní. A tam je ten kámen úrazu! Nesplňuješ to, co po tobě chci a tak si nevychovaný! Znáte to? Možná jo a vy co ne, jste šťastlivci nebo žijete na pustém ostrově :D .

Vrátím se zpátky k Míšovi…

Když jsem si rozebrala jeho datum narození, tak jsem žasla! Duše, která se do jeho fyzického těla narodila sem přišla druhé lidi učit a obohatit. Otevírat lidem vědomí. Duše, která si chce dělat věci podle sebe a říkat lidem vše od srdce. Duše, která je láskyplná. Má výborné kuchařské dovednosti ( stále se mnou něco vaří ), je chytrý, uvědomělí, nestranný, originální. Duše, která se jen tak nenechá obalamutit druhými lidmi. Duše, která ale potlačuje své emoce, když ho něco trápí ( proto s ním pracuji na automatické kresbě, kterou rodičům vysvětluji na konzultaci ).

Mohla bych se tady hodně o Míšovi rozvyprávět, ale to by jsme tu byli do večera :D .

Každopádně, tím, že jsem si rozebrala jeho datum narození, tak jsem ho daleko snadněji pochopila. Ať už jeho vztek, prosazení se apod. tudíž vím, jak díky tomu k němu přistupovat, abychom neztráceli všichni nervy. Jak my, tak on, že není pochopen a přijat. Dnes si lépe rozumíme a respektujeme jeden druhého.

Jaké by to bylo, kdyby každý rodič věděl, co vše se v jeho dítěti skrývá :) 

Zjistíte si jak jeho slabé stránky, které je důležité přijmout, tak silné. V silných stránkách ho podporovat, a tím své dítě připravit na jeho budoucí pozici v dospělosti, kterou má vykonávat z hlediska svého karmického zadání. Díky tomuto objasnění může mít vaše dítě jednodušší start do života. Což si určitě přeje každý rodič :).

Pocity rodičů z rozboru:

Milá Žanet, rozbor byl pro nás rodiče velmi obohacující, spousta věcí je pro nás daleko jasnější, v některých věcech se musíme přeprogramovat…. lépe řečeno chtěli bychom a učit se a učit se a učit se, protože i my víme že máme neskutečně mnoho rezerv a je co dohánět, ale Natalinka je naše milované děvčátko a všechno to za to stojí, život je krásný a plný úchvatných věcí a situací….my víme, že ji máme jen vypůjčenou a jsme vděčni tomu nahoře, ať je to kdokoli, že nám svěřil takovou lásečku. Jinak teda sedělo mnoho věcí z rozboru.No a já bych Vás tímto chtěla požádat, zda by šel rozbor pro mého muže. Zatím moc děkuji, s pozdravem Hanka

 

Žanet,tak Vám chci moc poděkovat za ten rozbor pro Daniela byl výstižný no nemám slov prostě úžasný,na to když jsem mu několikrát říkala jestli nemá chuť jít ke kartářce,tak vždy mávl rukou a kdoví co si myslel,tak musím říct, že když nahrávku poslouchal, tak jen zíral a celou ji poslechl,tak ještě jednou děkuji jste úžasná!

Máte-li také zájem o rozbor vašeho dítěte, tak si ho můžete objednat zde : ROZBOR VAŠEHO DÍTĚTE

To je ode mě dneska vše.

Mějte se krásně a přeji vám co nejednodušší plynutí s vašimi dětmi ;-)

S láskou Žanet ♥

PS: DO KONCE SRPNA DOSTÁVÁTE ODE MĚ DÁREK K ROZBORU DÍTĚTE, A TO  VÝKLAD KARET NA 3 MĚSÍCE ZDARMA!

 

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.