Jak PROMĚNIT toxické vztahy na láskyplné …

Když si vzpomenu na život ,,PŘED láskou” sama k sobě, kdy jsem nevnímala své potřeby a druzí u mě byli VŽDY na prvním místě, tak to vypadalo takhle:
,, Žila jsem v toxických partnerských vztazích, v pracovním kolektivu se toxicita ukazovala také.
Můj neláskyplný vztah k sobě mi později přinesl velkou bolest v dalších vztazích, a to například neshody v rodině, s partnerem, se svým synem.
Situace, kterými si procházíme nás neskutečně bolí. Otevírají se nevyléčené rány, které potřebují být viděny skrze druhé lidi. Když pochopíme, co nám druhé osoby přinášejí za poselství, tak je to báječné. Většinou si ale souvislosti dohromady dát neumíme, pak trpíme a cítíme velkou bolest. Cítíme se jako oběti svého života. Máme potřebu svalovat vinu na druhého člověka nebo na život. V našich očích nám osoba ubližuje, nepřijímá, nerespektuje.
A to je ono… Pojď se nyní se mnou podívat, kdo koho vlastně nerespektuje a nepřijímá?

Naciť se sama na sebe a podívej se, jaký vztah tvoříš ne s druhými, ale sama se sebou

  • Dáváš sobě to, co druhým?
  • Dokážeš se pochválit, když něco zvládneš?
  • Dokážeš sama sebe utěšit, když něco nezvládneš, pokazíš?
  • Dokážeš si dát dotek, pohlazení, úctu, když to potřebuješ?
  • Dokážeš sama sebe respektovat v různých situacích?
  • Dokážeš se sama za sebe postavit?
  • Dokážeš říci druhým NE, DOST?
  • Dokážeš se přijmout taková, jaká jsi? Nehledě na to, zda máš takovou postavu či takovou? Zda máš tolik vlasů či tolik…
  • Dokážeš přijmout své emoce? Své nedokonalosti?
  • Dokážeš přijmout sama sebe se vším, co je tvou součástí?
Mmmm… tak co? Jak to máš? 😏
Pokud jsi odpověděla u většiny otázek ANO. Wow! Jsi na správné cestě k uzdravení sebe sama a zřejmě tvůj život už nabírá nový směr a ty se v něm cítíš čím dál šťastnější 🙏.
Ale tím, že čteš tento článek, tak to ještě plně asi nezvládáš a je to v pořádku. Protože toto vše proměnit, je cesta… Sama za sebe vím, kolik slupek bolesti to stojí, když odlupneme alespoň jednu. A teď si vem, kolik jich je potřeba odloupnout, aby se ti začaly proměňovat tvé vztahy a ty začala v sobě cítit větší radost.
Chce to hlavně se sebou trpělivost a určitou disciplínu. Dnes už to chápu a vím. Když jsem byla v období sbírání informací, tak jsem byla chytrá jak rádio, udělovala na přání rady, ale můj život byl furt stejný (znáš to? :)) ).
Pak jsem ale časem pochopila, že abych mohla svůj život proměnit, tak je víc jak nutné začít dělat to, co druhým radím. A z mé už vlastní zkušenosti vím, že pouhá informace nám náš život nezmění. 🫣 Začala jsem jít do sebe hodně hluboko a odstraňovat postupně emoční a podvědomé vzorce chování, které mi vytvářely život, který jsem žít nechtěla. A to je za mě nejúčinnější postup, jak vše proměnit. Vše jsem zkoumala na vlastním životě.

Vztah s mým partnerem začal nabírat úplně jiný směr. Vztah s mým synem, který mi přišel otevřít mé rány, se začal proměňovat v harmonii a lásku.

A mohla bych povídat dál dámy… Pomohla mi k tomu kniha? Video? Ano.., ale pouze k uvědomění.
Co mi teda nejvíce pomohlo? Začala jsem se postupně svěřovat do rukou průvodců, kteří byli dál než já. Kteří věděli, co dělají a měly nástroje jak pomoci, aby se člověk cítil dobře a začal měnit svůj život k lepšímu.
Před osmi lety jsem vytvořila on-line kurz, dnes je to dámský klub, kde dnes i já předávám všechny ty nástroje, kterými jsem si tehdy prošla a které dodnes používám nejen pro sebe, ale také pro své klienty na svých individuálních koučincích a konzultacích. 
Pokud chceš změnit svůj život, otevři se nebýt na vše sama a svěř se do rukou člověka, který už si tou cestou prošel před tebou a ví jak na to. Když jde dítě do první třídy, taky má nejdříve svého průvodce (učitele) není na vše samo, tak se tomu pojď také otevřít ❤️ PROTOŽE TO STOJÍ ZA TO ❤️ Bude to tvá nejlépe vložená investice do sebe ❤️
A tak tě tímto srdečně tě zvu do on-line prostoru, kde se budeš setkávat se ženami na stejné vlně, kde s námi budeš tvořit bezpečný prostor a hlavně se začneš otevírat novému šťastnějšímu životu.🙏 Tento on-line klub otevírám jednou měsíčně. A to právě TEĎ. Do klubu pro ženy se můžeš přihlásit nejpozději do 10.3. ⏳. Pak se klub zavírá a bude otevřen zase za měsíc. Více se o něm dozvíš ZDE – PŘEPIS RODOVÉHO OTISKU. 
Proměň své vztahy tím, že proměníš svůj vztah sama k sobě :).
Měj se krásně. S láskou Žaneta.
Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.