JAK SE OSVOBODIT ZE ZÁVISLOSTI A ŽÁRLIVOSTI NA PARTNEROVI? Mám pro tebe 5 bodů jak to zvládnout!

Uvědomuješ si, že jsi na partnerovi závislá? A ráda by ses od toho pocitu osvobodila? Nebo patříš mezi typ ženy, která je velmi žárlivá a představa, že vidíš svého partnera se ,,pouze,, bavit s cizí ženou nebo kamarádkou v tobě vyvolává hysterické chování? Hned ze začátku než začneš číst dál, tak tě uklidním, že tyto tvé stinné stránky se dají vyléčit, což je výýborná zpráva, viď :) . Nyní si řekneme, JAK TAKOVÁ ZÁVISLOST ČI ŽÁRLIVOST VZNIKÁ? Odkud pramení tento problém, který nás pak může provázet celý život?

ZÁVISLOST a ŽÁRLIVOST pramení z našeho dětství!

Emoční rovnice závislosti a žárlivosti vznikají, když jste ve svém dětství nebyly příliš milované svými rodiči. To znamená, že vám nedávaly najevo příliš mnoho lásky.

A co se pak děje, když z dětí vyrostou dospělé osoby?

Mluvím teď zejména k ženám, ale i mužů se to samozřejmě týká ;-) . Žena si najde partnera a očekává od něj, že lásku, které se nenabažila ve svém dětství, dostane nyní od něj. A tady bohužel dochází ke zklamání v mnoha případech, protože tomu tak není. Proč? Protože nemůžeme hledat lásku z venku, ale zejména uvnitř nás samotných. Říkáte si cože? To se mám začít jako milovat? Ano je to tak, takhle fungují Vesmírné zákony … jakmile najdeme lásku v sobě, začneme se mít tzv. rády a už dokážeme věnovat svou pozornost zejména samy sobě, tak poté nám ji bude umět dát i náš partner. Tady totiž dochází k zrcadlení našich duší. Partner nám pouze ukazuje, jak se chováme my samy k sobě. Jestliže nám nedává příliš lásku najevo, tak to znamená, že ani my samy sobě neumíme dát příliš mnoho lásky. A tak je to ve všem, co vám může vadit jak na partnerovi, tak na vašem okolí. Každý jedinec vám zrcadlí to, co samy v sobě nemáte zpracováno! A nyní se vrátím opět k tématu. Když máme v sobě zakořeněný program závislosti, tak to znamená, že jsme nesamostatné a potřebujeme s partnerem co nejvíce sdílet a nejlépe s ním být vždy a všude. Např. voláte partnerovi stále do práce nebo mu furt esemeskujete, už se těšíte až přijede domů, abyste nebyly samy nebo do obchodu nejedete samy, ale společně s ním apod. každá z vás má závislost na partnerovi někde jinde… Ale pozor milé ženy, to se mu nemusí příliš líbit, jelikož se může cítit příliš utiskovaný. Proč? Protože nemá prostor k dýchání. Vy ho vaši majetnickou láskou můžete tímto pěkně udusat! Znám jednu ženu, která svou láskou zahrňuje svého partnera natolik, že s ním chodí všude a do konce ho chodí navštěvovat také do jeho práce. Ač se ji to zdá úplně normální, protože svého muže miluje, tak zas až tak normální to není, protože i ten muž potřebuje být chvíli sám a mít ten čas sám pro sebe. Tak jako my ženy.

Závislost nám dává najevo ještě něco!

Jednak, že chceme být s partnerem nejlépe 24h. denně. A jednak, že jsme ještě závislý na svých rodičích! Rodiče vám totiž tento program způsobili a jakmile vy si tento program odblokujete, tak přestanete automaticky být závislí jak na nich, tak na partnerovi. A tím si v sobě jednu část sebe vyléčíte. Super zpráva no ne? :) Jak závislost není příliš dobrá vlastnost, tak také ne žárlivost. U obou těchto vlastností dochází ke ztrátě naší energie. Žárlivost trápí jak mnoho žen, tak mužů. A věřím, že ti z vás, kterých se tato vlastnost týká, tak vám není příliš příjemná a nejraději byste se ji zbavili hned teď, ať máte klid na duši a samozřejmě neděláte peklo, jak svému protějšku, tak také sami sobě. Protože tím, zraňujete zejména sebe! Závislost a žárlivost jsou si podobné. Když žena žárlí, tak to v ní vyvolává hysterické chování a muž nechápe co se to s ni najednou děje. U mužů žárlivost vyvolává pro změnu agresi! Určitě vás to milé ženy někdy až paralyzuje ta pitomá žárlivost, která vás může mnohdy až ničit! Ale nebojte, vše se dá léčit, tudíž i tento blok, u něhož po jeho odstranění dojde k proudění nové energie, energie lásky ve vašem těle :). Díky tomu začnete žít šťastněji a radostněji :) . A my už si za chvíli řekneme jak! Je nutné si uvědomit, že svou závislostí a žárlivostí můžeme svého partnera akorát tak ztratit. Jelikož mu nedáváme příliš velký prostor k jeho samostatnému životu. Každý z nás potřebuje mít alespoň malou část dne sám pro sebe. Jak vy, tak váš partner, proto si na to dávejte velký pozor, pokud nechcete, aby začal hledat někde jinde. Ženu, která mu ten prostor dá.
Tak, ale teď už jdeme konečně na to, JAK SE TAKOVÉ ZÁVISLOSTI A ŽÁRLIVOSTI ZBAVIT JEDNOU PROVŽDY!
 • 1
  DĚLEJ TO, CO TI DĚLÁ RADOST!
  Když si najdeš koníček, tak dáš prostor nejen partnerovi, ale hlavně sama sobě a partner si tě za to bude nesmírně vážit. Budeš šťastná jak ty, tak také on. Když člověk totiž vytváří to, co mu dělá radost, tak najednou ze sebe vyzařuje energii spokojenosti a radosti, a ta se začne příjemným působením odrážet jak v partnerském vztahu, tak také všude okolo tebe :) . Jen taková rada... pokud mezi tvým novým koníčkem bude patřit sport, tak ten je výborný právě v odvádění nervové energie z těla ven :) . ( Nervová energie vyvolává hysterické chování u žen a agresi u mužů )
 • 2
  ŽIJ PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK
  Přestaň se trápit co se stalo tehdy před ... měsíci, léty. Neřeš už to...Co bylo bylo a dnes je dnes. Minulost nezměníš. Proto si naprosto užívej teď a tady a buď vděčná za každý okamžik v tvém životě. Zítra bude dnešek minulostí, a proto neztrácej svůj drahocenný čas uvažováním nad nesmyslnými věcmi a užívej každou vteřinu svého života. Dnešním myšlením si tvoříš svou budoucí realitu! Pozor tedy na myšlenky, kam denně odvádějí tvou pozornost. Protože na základě toho, budeš v budoucnu žít přesně to, na co teď myslíš. Proto žij teď a tady a užívej svůj krásný nový den!
 • 3
  ZAČNI SE MÍT RÁDA A ZVEDNI SI SVÉ SEBEVĚDOMÍ!
  Každý den se podívej do zrcadla a pochval se! Přestaň čekat na pochvalu od partnera nebo okolí, ale začni se chválit sama :) . Uvidíš, že až se to naučíš a stane se to tvým každodenním rituálem, tak zanedlouho tě budou také chválit všichni ostatní, včetně tvého partnera :) . Dále...DĚLEJ PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ :) . Chceš jít do sauny, jdi! Chceš jít na kosmetiku, jdi! Chceš jít na masáž, jdi! Chceš jít ke kadeřnici, jdi! Chceš si jít koupit nové oblečení, ve kterém se budeš cítit božsky, protože tvůj starý šatník je již opotřebovaný a necítíš se v něm dobře ? JDI JDI JDI! Když začneš dělat to, co ti přináší radost, tak za prvé se budeš cítit skvěle a za druhé si tím zvedneš také své sebevědomí :) . Budeš krásná a přitažlivá jak pro sebe, tak budeš krásná a přitažlivá také pro svého partnera a kukadla nechá pouze na tobě, to mi věř :) . Ale zejména upřednostňuj sama sebe! Nezapomínej na to :) .To, co ze sebe vyzařuješ, to budeš k sobě také přitahovat.
 • 4
  OPUSŤ VZTAHY, KTERÉ TI JIŽ DLOUHODOBĚ NEPŘINÁŠEJÍ RADOST
  Máš kolem sebe lidi, se kterými se necítíš moc dobře? Např. kamarádi, kolegové, rodina či partner? Musíš si uvědomit, že přetrvávání dlouhodobě v těchto vztazích, ti nepřinese nic dobrého. Tito lidé místo, aby tě posouvaly dál v tvém životě, tak tě jenom stahují níž a níž. Do nižších energií. Pak se můžeš cítit hodně unavená a bez energie. Neříkám, že se máš se všemi přestat stýkat, zejména, když se jedná např. o rodinu, ale nemusíš s nimi trávit tolik času. Stačí jen tolik, kolik sama uznáš za vhodné, abys byla spokojená a šťastná. Kamarádi a ti ostatní, pokud ti v jejich přítomnosti není dobře, tak se s nimi nestýkej, pokud se jedná o kolegy, tak s nimi řeš jen to nejnutnější. Pokud jde o partnera, tak tam už to záleží na tvém zvážení. Ne nadarmo se říká, že než přetrvávat v disharmonickém vztahu, raději buď sama. A je to tak. Takový vztah, který už nám nic nepřináší nemá cenu udržovat, protože se trápíme oba, a to zcela zbytečně.
 • 5
  HLÍDEJ SI SVÉ MYŠLENKY!
  Jak už bylo něco málo řečeno v druhém bodě ... To, na co každý den myslíme, to si přitahujeme. Jak řekl Buddha ,,To co dnes prožíváš, je výsledek tvých předchozích myšlenek a činů". Přestaň se tedy hrabat v tom, co partner udělal či neudělal nebo co ti na něm vadí či nevadí a místo toho začni ve své hlavě vytvářet nový scénář, který chceš žít. Vizualizuj si přesně váš vztah, jak chceš, aby vypadal. A podle toho, se váš vztah jednoho dne bude odvíjet. Síla myšlenky je velmi mocná a dokážeš s ní jak hezky budovat to krásné, tak s ní dokážeš také mnohé pokazit - zničit. Když budeš neustále přemýšlet nad tím, co partner dělá nebo s kým asi je, tak se váš vztah v životě neposune a ba naopak bude klesat níž a níž. Můžeš si těmito myšlenkami mnohé přivolat. Proto si na to dávej pozor a mysli raději na to krásné :) .
5 bodů tedy uvedeno a pokud se chceš dozvědět více jak zvládat partnerské krize  <<-ZDE KLIKNI. Doporučuji si tento článek přečíst, jednak proto, že ti může v mnohém pomoci a jednak proto, že v něm píšu své vědomosti, které nám pomáhají s manželem řešit různé situace. A pokud to vše chceš ještě mnohem více propojit a více se dozvědět, tak doporučuji si stáhnout můj nový eBook, který je ke stažení pouhých pár dní, a to ZDARMA :) . V něm už jdeme více do hloubky, tak neváhej a nakoukni pod pokličku :) . A to je ode mě dnes vše přátelé :) . Moc vám děkuji za váš čas a pozornost, kterou jste nyní věnovali vy mě, čehož si vážím a pokud se vám můj článek líbil, tak jej sdílejte, ať můžeme pomoci i jiným ženám nebo mužům. Však jsme všichni jedno a máme si pomáhat :) . A ti z vás, kteří potřebujete s touto problematikou více a osobně pomoci, tak mě naleznete na facebooku: https://www.facebook.com/KarmalogANumerologPrejdovaZaneta/ nebo na instagramu : CESTA.K.SEBEPOZNANI, kde si spolu můžeme domluvit jak osobní nebo dálkovou konzultaci. Nebo chcete-li váš problém probrat mezi skupinkou úžasných lidí, kteří jsou na stejné vlně jako vy a od nich poradit, tak se přidejte do naší uzavřené skupiny na fb : VĚDOMÁ CESTA KE ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU :) .

Brzy na viděnou :) . S úctou Žanet ♥

Řešíš nějaký problém? Tak se se mnou spoj KLIKNI ZDE ->> SKRZE SEBE POZNÁM SEBE ( Pokud se chcete blíže dozvědět o svých programech z dětství, které vám dnes ovlivňují život, který žijete, tak klikněte zde ->> PŘÍČINA PROČ SE MI NEDAŘÍ JE EPIGENETICKÝ KÓD?)
Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.