ZDARMA

Cesta za šťastným životem
Žanet Prejdová

,,Pamatuj, že štěstí je způsob cesty, nikoli cíl."

E-book ZDARMA

Cesta za šťastným životem

Poznej 4 jednoduché kroky, díky kterým si dokážeš změnit svůj život k lepšímu. 

Pokud nejsi v nějaké oblasti svého života šťastná, tento e-book ti může v mnohém pomoci.

0
lidí
se už vydalo na svou šťastnou cestu

Co o e-booku říkají čtenářky?

"Cesta ke šťastnému životu je vždy nejjednodušší a nejsložitější zároveň, vede totiž skrz nás. Žanet hezky popisuje svůj vlastní příběh, který se jí po poznání tajemství - 4 kroků, které sdílí v e-booku, změnil o 180°. Děkuji, že to tajemství šíříš i mezi ostatní a znám ho teď i já".
Daniela Vaněčková www.danielavaneckova.cz ( Pomáhám ženám objevit to kouzlo, které se skrývá ve věku majícím trojku na začátku. )
Život, který žijeme je někdy pro nás těžký a nechápeme ho a vlastně ani netušíme že vše se dá obrátit k lepšímu. Návod jak na to, je tato e-book kniha. Jasně, stručně a doprovázeno životní zkušeností samotné autorky. Kdo by nás měl učit líp než ten, co to chápe sama jsem se v knize našla. Víc takových lidí a věřím že svět bude lepší, diky.
VlaďkaMiluji vše co mi život přináší :)
Byla jsem zvědavá, jaká snadná cesta vede ke šťastnému životu :-) A opravdu Žanet zcela konkrétně a jednoduše popisuje několik způsobů, jak začít měnit svůj nespokojený život. Ve své homeopatické praxi v poradně se setkávám s klienty, kteří už chápou,že své nemoci a potíže si způsobujeme sami. Necítí se jako oběti,ale jako tvůrci svého života ( nebo na tom začali právě pracovat). Ale je takových lidí většina? Nevím. Pojďme to učit naše děti:-) Čím dříve to začneme žít a děti to uvidí v praxi, tím snadněji se jim bude tvořit a žít také . Tento e-book je krásnou a jednoduchou ukázkou, že je to možné.
Veronika Ježková homeopatka, lékárnice a máma www.veronikajezkova.cz
Pokud právě tápete kudy kam, tak vám vřele doporučuji přečíst si tento e-book, ve kterém najdete 4 důležité kroky, které vás nasměrují k vnitřní transformaci a spokojenému životu. Opravdu tyto kroky fungují! Děkuji Žanet za krásný e-book.
Hana FormanováHana Formanová, terapeutka, www.hanaformanova.cz
" Žanetin eBook obsahuje opravdu jednoduchý, ale velmi praktický návod pro váš šťastný život. Já jsem si po jeho přečtení uvědomila, co můžu zlepšit a pustila jsem se do toho. Doporučuji ho všem, kteří se chtějí dostat v životě dopředu. "
Pavlawww.pavlahermanovska.cz