Co nám přinese úplněk v Blížencích a konec roku 2019?

Dnes 12.12. 2019 je úplněk v Blížencích. Mnozí z vás jste již mohli pociťovat mírnou nervozitu… Energie úplňku na nás působí vždy pár dní před a pár dní po.

Co si budeme z hlediska těchto energií zpracovávat?

Jednak je důležité podotknout, že tento úplněk je důležitý zejména pro zrozence ve znamení Blížence. Ti si budou nyní procházet zkouškami, ať už příjemnými nebo méně příjemnými. Záleží co v předchozích dnech zaseli, podle toho budou sklízet. Každopádně tyto Blíženecké energie dopadají na všechny, a proto nás budou v mnohém ovlivňovat. Na co se tedy můžeme těšit?

Bude se objevovat téma KOMUNIKACE. Abychom vytvářeli kvalitní mezilidské vztahy, je potřeba umět komunikovat. A teď nemám na mysli komunikaci povrchní, nýbrž hloubkovou.

  • Kdy si umíme prosadit, když s něčím nesouhlasíme.
  • Když se nám něco nelíbí.
  • Kdy umíme říci NE bez pocitu viny, aniž bychom si mysleli, že toho druhého zraníme.
  • Kdy umíme říci svobodně svůj názor. Vnímáme své potřeby a jdeme na povrch s tím, co nás trápí.

Mimo jiné tato hloubková komunikace má ve vztazích obrovské léčivé účinky. A teď je jedno o jakém vztahu se bavíme. Zda o partnerském, sousedském, pracovním, rodinném či jiném. Pokud umíme vyjádřit své pocity, tak to má VŽDY blahodárný účinek na všechny. Vy ze sebe budete mít jednak dobrý pocit, že jste to zvládli a ten druhý bude rád, že zjistil co vás tíží. Díky tomu si pročistíte vztah a budete si blíž.

Sami zavzpomínejte, že když jste se dali se svým partnerem či partnerkou do komunikačního konfliktu, tak poté, co jste si vše vyříkali nastal pocit úlevy a usmíření. Vydolovali jste ze sebe všechny nahromaděné emoce, které potřebovali jít ven a ten druhý, světe div se, to v pohodě přijal a ještě se na vás usmál a objal vás. Mnohdy to nemusí dojít až tak daleko, ale my lidé jsme nepoučitelní tvorové a rádi si věci komplikujeme :).

Tudíž jedním z témat je právě KOMUNIKACE A PROSAZENÍ SAMA SEBE. Zejména se to bude týkat žen, které byli svými rodiči hodně potlačovány a nyní přišla doba odhodit závoj falše a jít do ,,boje“ sama za sebe. Ničeho se dámy hlavně nebojte, samy později uvidíte, že to stálo za to! Myslete na tyto slova: Svou upřímnosti k lidem uzdravuji sama sebe. A teď prosím neberme upřímnost, která je hrubá a nediplomatická. I když i ta je mnohdy zaobalena do sebeúcty k nám samotným.

Dále …

Budeme hodně na cestách, v pohybu… což odpovídá blížícím se vánočním svátkům. Pozor na oslabenou psychiku a vnitřní nervozitu. Jednak nervozita může úzce souviset s naší nekvalitní komunikací, kdy hodně věcí potlačujeme a  jakmile už dostatečně pěníme, tak vybuchneme jako papiňák.

Proto buďte v tomto předvánočním čase co nejvíce v klidu, protože to bude prospívat vašemu nervovému systému, srdci i psychice. Choďte teď hodně do přírody nebo meditujte a zhodnoťte si svůj rok 2019. Co se vám podařilo, za to se pochvalte. Co ne, to přijměte. Jestli je něco, z čeho jste smutní, tak se tím už netrapte. Již je to minulost a daná situace, kterou jste si prošli evidentně dopomohla k vašemu osobnímu a duchovnímu růstu.  Pakliže se trápíte nad svým nesplněným přáním, tak nezoufejte, vše má svůj čas :). Na mém youtube vysvětluji, jak pracovat se zákonem přitažlivosti.

ZDE je jedno z nich : JAK A KDY SE PLNÍ PŘÁNÍ stačí pouze kliknout na název a video se spustí.  Mám potřebu vám i podotknout, jaké jsou nejčastější chyby při práci na svém přání. Klikněte opět na název NEJČASTĚJŠÍ CHYBY, KDY SE VÁM PŘÁNÍ NESPLNÍ.

Jdeme dál…

Tím, že se nedávno planeta Jupiter přesunula ze znamení Střelce do znamení Kozoroha a bude v něm přebývat nějaký čas, tak se můžeme těšit na to, že nás čekají velké změny v oblasti KARIÉRY, PRÁCE, PODNIKÁNÍ A PENĚZ. Bude se nastolovat jakýsi systém, pořádek a řád. Budeme, což už se nyní může dít a bude se to dít také v příštím roce, čím dál více přemýšlet o své práci, o svém poslání a jak vydělávat více peněz. To je momentální téma mého online kurzu RESTART PODVĚDOMÍ. Kdy si klientky budou zpracovávat, aby se pracovně posunuly a přitáhly si do svého života více hojnosti peněz. Pokud máte zájem, se v těchto oblastech také posunout, ráda vás zvu do mého programu. Do kurzu jsem nahrála 2 nové meditace na tento úplněk, a to: MEDITACE FINANČNÍ HOJNOSTI A UVĚDOMOVÁNÍ SI SAMA SEBE, které podpoří vaši sebehodnotu, sebedůvěru, sebelásku a přísun financí.

Více informací si přečtěte zde: ON-LINE KURZ RESTART PODVĚDOMÍ 

Konec roku může být mírně netrpěliví. Takový DOLCE VIBRÁTO, což znamená, že můžete být hodně roztěkaní. Můžete mít myšlenky typu : Kdo ví co se ještě semele, kdo s čím zase přijde, co se stane apod… POZOR NA TYTO MYŠLENKY! Můžete si jimi přitáhnout právě to, co nechcete. A tak, jak už jsem zmiňovala výše, dejte se do pohody tím, že zklidníte sami sebe procházkou v přírodě, či poslechem meditace někdo třeba tancem, malováním… Tento měsíc budeme mít štěstí, že za 5 minut 12 ze všeho vyvázneme, seženeme co potřebujeme, někteří se podruhé narodí. Někteří dostanou skvělé nápady, které když zhodnotí, tak jim přinesou obrovský úspěch! A někteří budou procházet náročnými situacemi. Vždy je to o tom, kdo jak sází, následně podle toho sklízí.

Čekají nás rodinné návštěvy a láska ve všech podobách. Proto buďme na sebe milí, respektujme jeden druhého a mějme se rádi. Samozřejmě, že ne jen o vánocích, ale také po celý nový rok 2020.

Tímto vám chci touto cestou popřát krásné prožití vánočních svátků. Hlavně vše v poklidu zvládejte, pakliže nestíháte napéct cukroví, tak to přenechejte letos člověku, který peče na zakázku. Vy si tím ušetříte jak svůj čas, tak nervy a mu pomůžete si přivydělat. Tudíž to spojíte také s dobrým skutkem :). A to přece stojí za to, co myslíte? :)

Hodně zdraví do nového roku a plno splněných přání. S láskou Žanet♥

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.