Co nám přinese měsíc DUBEN 2018?

Již delší dobu jsem vám přestala psát na facebooku, co nás každý jednotlivý měsíc čeká za události.

Proto se to budu snažit napravit a pravidelně vám přinášet nové zprávy o jednotlivých měsících, jak je vnímám já z hlediska mé práce. Jdeme tedy na to :).

MĚSÍC DUBEN 2018

Měsíc duben, ale také rok 2018 ukrývá ve svém datu jednu velkou karmu + dvě nejtěžší karmy.

Co to znamená?

V dubnu můžeme pociťovat velkou nedůvěru v sami sebe něco v našem životě změnit. Můžeme tak zvaně sedět na pomyslné židli a nepustit se a nepustit se, protože přeci jen, když sedíme na židli, cítíme se jistěji.

Ale nezapomínejme na to, že pokud nám něco v našem životě nevyhovuje, ať už se jedná o nezdravé partnerství, nekvalitní práci nebo např. nevyhovující bydlení, tak je potřeba proto něco udělat, začít tyto situace řešit, abychom nespadli do následujícího stresu či do depresí.

Když se rozhodneme nevyhovující situace, které nás v našem životě tíží řešit, máme obrovskou šanci se tímto krokem ve svém životě posunout dál v našem vývoji.

Samozřejmě vás může měsíc duben svazovat tím, že si nebudete dostatečně věřit udělat tento velký zásadní krok vpřed, ale věřte, že pokud chcete žít jinak, lépe… musíte se naučit zavřít za sebou staré dveře a otevřít si nové dveře do svého života, které budou mnohem užitečnější, ačkoliv to v tu danou chvíli nebudete tak cítit, protože vás může svazovat váš vnitřní strach, který bude silnější než vy sami.

Měsíc duben bude o velké pracovitosti, samostatnosti, akčnosti, aktivitě.

Energie Berana, který vládne měsíci duben, vás požene stále k pracovitosti, akčnosti, odhodlanosti… prostě k tomu, abyste něco pro sebe vybojovali, udělali a ušli velký kus cesty si splnit svůj cíl.

K tomu, aby člověk něčeho ve svém životě dosáhl musí na sobě tvrdě makat!

Ale tvrdě makat se myslí tam, kde je vaše životní cesta. Něčeho, čeho chcete ve svém životě dokázat. Něco, co vám přináší radost, spokojenost. Ne například v práci kde necítíte naplnění a každý den do ni chodíte se stresem a že musíte! Nebo lepit už dlouhá léta nevyhovující partnerský vztah a doufat, že bude lépe.

Před léty jsem se i já rozhodla udělat velmi zásadní kroky k tomu, abych začala žít jinak a dělat to, co mě baví a naplňuje, a být tím prospěšná jak pro sebe, tak pro druhé.

Což je velmi zásadní věc, abychom byli šťastní a cítili se ve svém nitru dobře! Dělat změny tam, kde je to již mrtvé … kde se necítíme dobře.

Měsíc duben bude také o značné netrpělivosti, nervozitě, agresivitě. Lidé mohou lehce podlehnout těmto nepříznivým energiím.

Je to měsíc o vytrvalosti. Vytrvalost je dobrá vlastnost pouze tehdy, pokud někde směřujeme a děláme pro to maximum se dostat tam, kde toužíme. Horší je vytrvalost v případě, kdy právě neřešíme kontraproduktivní situace ve kterých setrváváme, trápíme se a neděláme patřičné kroky ke změně.

Ti z vás, ale kteří na sobě už dlouhodobě pracujete, bude pro vás tento měsíc velmi pracovitý, akční a přinese vám velký úspěch, pokud vytrvale vydržíte pracovat na svém cíli. Což nemám obavy :).

Měsíc duben je o jisté klikařině. Proto za pět minut dvanáct se můžete vyhnout nějakému průseru. Nebo vám vyjde něco, po čem už delší dobu toužíte.

Pozor, abyste se v dubnu netočili neustále v nějakém bludném kruhu. Můžeme zde mluvit opět o vztazích, o práci, o zdraví, ale také o financích. Takže si uvědomte, co vás tíží a šup z toho kola ven, MÁTE NA TO!

A jestli-že to neuděláte v dubnu, tak v květnu určitě.

Zapracujte na všem co nemáte dokončeno, učte se, vzdělávejte se. Podnikněte kroky k tomu, cokoliv ve svém životě změnit, co vám nevyhovuje.

Vášeň a odhodlání to vám nebude chybět, proto JE CHOPTE DO SVÝCH RUKOU!

Přeji vám hodně úspěchů v měsíci duben a budu se na vás těšit s předpovědi na měsíc květen :).

S láskou Žanet.

Chcete-li se o mé práci dozvědět více klikněte zde :  

 

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.