Co nás čeká v měsíci ČERVEN 2018? MIMO JINÉ VÁM PROZRADÍM, kteří lidé budou v tomto měsíci splácet svou KARMU!!

Krásný čas v měsíci červen přátelé,

máme za sebou květen lásky čas a ani jsme se pomalu neotočili a frrrr jsme v dalším novém měsíci!

To nám ten život hezky utíká … Když si budeme tvořit náš život podle našich představ, nechť utíká jak chce :) .

Ale jestliže budeme sedět na pomyslné židli a budeme se bát v životě dělat změny, ve kterých se necítíme dobře na základě toho, protože se bojíme udělat životní krok vpřed, tak se nedivme, že se neustále točíme v jednom kruhu a nevíme, jak z něho ven.

No, ale pojďme rovnou na věc, co nás čeká a nemine :)

Nevyhneme se určité nervozitě. Ano, vidím to jak z výpočtu karmické numerologie, tak navíc máme měsíc ve znamení Blížence a Blíženci mají malinko své nervičky oslabené, jestliže si je neumí sami ukočírovat. A i když ti z vás, kteří Blíženci nejste, tak na vás jejich energie v měsíci červen stejně dopadat budou, takže vás mohou do jisté míry ovlivnit.

V červnu se můžeme hodně pohybovat, cestovat, komunikovat nebo něco psát, sbírat různé informace. Budeme rádi ve společnosti druhých lidí. Proč ne, ale vybírejme si do svého života jen ty, kteří nám mají co předat, protože lidé, co si neustále na něco stěžují, z nás budou akorát vysávat energii a nebudou nám ku prospěchu.

Červen je měsíc, kdy se máme vzdělávat a pracovat na sobě v té oblasti, která nás může přivést na naši životní cestu, na cestu k úspěchu. To, jakého úspěchu budeme ve svém životě dosahovat, záleží pouze na nás, jak moc se budeme snažit, jak moc budeme trpěliví a co vše, budeme ochotni pro to udělat.

Vesmír nás bude opět tlačit, abychom se stávali čím dál více samostatnější. Mnoho žen je ještě hodně závislých na svých partnerech, a tam většinou může docházet ke zklamání. Proto, pokud chcete mít kvalitní partnerský vztah, musíte se naučit být ve vztahu samostatní a nic od toho druhého neočekávat. Jestliže se muž bude cítit příliš nesvobodný ve vztahu se ženou, tak bude více utíkat do své práce či do jiné formy závislosti nebo nedejbože k milence.

Červen je měsíc o rodině, o lásce, o určité harmonii, ale také o klikařině. Což znamená, že do jisté míry za pět minut dvanáct si člověk dokáže něco vyřešit. Nebo jednoduše, můžeme mít nyní velké štěstí!

Co můžu očekávat v oblasti FINANCÍ ?

  • Jestliže jste dobří hospodáři, tak se domnívám, že se nemusíte zas až tak moc ničeho obávat, ba naopak, vám může přijít nějaký příliv financí, což je vždy velmi příjemná informace, viďte :).
  • Jestliže, ale nejste příliš dobří hospodáři a máte touhu více utrácet či si půjčovat, tak si dávejte pozor, abyste se nedostali buď do finančního bankrotu či do jiné finanční šlamastiky!

A na co se mám zaměřit v oblasti ZDRAVÍ?

  • Nyní je vhodné věnovat zvýšenou pozornost svému srdíčku, vysokému tlaku, tepnám, žilám, krvi, křečovým žilám. Pozor na jakékoliv závislosti!

Stručně jsme si řekli, na co se můžeme v tomto měsíci těšit. Ale já vám slíbila, že vám ještě prozradím, kdo z vás bude v červnu splácet svou karmickou zátěž , že ano? Tak pojďme na to!

Ti z vás, kteří máte ve svém datu narození nebo v životním čísle 8, 17, 26, 35, 44, tak jste pravděpodobně osmičkoví karmíci a budete celý měsíc si něco zpracovávat z hlediska této karmy.

Např. jste se narodili 8. 3. 1990 nebo 17. 5. 2000, či 5.5. 1988 , 11.7. 1988 s životním číslem 35/8… A na co se můžete těšit? To uvidíte sami :) . Každopádně v červnu zjistíte, zda budete své ovoce sklízet pozitivně či negativně. Protože 8 karma je o tom, jak zaseji, to si také sklidím :) . Ať už z hlediska financí, partnerství, mužů, práce, zdraví, zahraničí, cestování, internetu, ohně, požáru a podobně.

Chcete-li se o sobě dozvědět více informací jako například, jakou karmu jste převzali do vašeho data narození, co která karma znamená, jak si zpracovat rodovou karmu,  spojte se se mnou na fb stránkáchzpracuji vám osobnostní rozbor, ze kterého také mimo jiné zjistíte, pro jakou životní cestu jste se tady narodili a samozřejmě mnoho dalších důležitých informací pro váš šťastný a naplněný život :) .

A to je ode mě přátelé vše z hlediska předpovědi na měsíc červen a já vám přeji, ať tento měsíc prožijete příjemně s dobrým pocitem uvnitř sebe :).

Ahoooj zdraví Vás Žanet :-* .

 

 

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.