Co nás čeká na úplněk ve Vodnáři z pohledu astrologie a numerologie?

Krásný den,

v sobotu 21.8. 2021 máme už druhý v pořadí úplněk ve Vodnáři. Je to proto, protože se v tomto znamení stále nachází planeta Luna. V minulém měsíci jsme si mohli všimnout, že se energie točily hodně kolem peněz. Mohli jsme mít zvýšené výdaje. Jak už je u Vodnářů známo, tak oni excelují ve větším utrácení peněz. Proto je jejich celoživotní úkol, se naučit hospodařit s penězi, aby se zbytečně nedostávali do finančních potíží. A tím, že jejich energie dopadají v době úplňku na všechny, tak to bylo hlavním tématem nás všech. V mém v online kurzu, který je zaměřen na energii úplňků, jsem s klientkami pracovala na tom, aby naše příjmy byly vyšší než výdaje, a tím se vyvarovali větším ztrátám. Teď v sobotu máme již druhý úplněk ve stejném znamení a čeká nás tedy podobné téma.

Na co bychom se měli zaměřit?

Tím, že už víte, že vodnářské energie nás ovlivňují hlavně v oblasti peněz, tak si zkuste při každém vašem výdaji uvědomit, zda to, za co zrovna utrácíte je pro vás důležité. Opravdu potřebujete danou věc, kterou máte v košíku? Zvažte, jestli si penízky raději neschovat na něco potřebnějšího.

Na co bychom se v tomto období měli také zaměřit je naše zdraví. My všichni víme, že bez zdraví nemáme nic. Mnozí z nás bereme své zdraví jako samozřejmost do doby, než onemocníme. V tu chvíli si přejeme být zdraví, protože je to pro nás nepříjemné. A tím, že ve znamení Panny máme nyní planetu Merkur a Mars, tak nás to vede k tomu, abychom teď věnovali více pozornosti právě tomuto tématu. Pokud nejste zdravý, budete chodit po lékařích a řešit váš stav. Pokud jste zdravý, více věnujte pozornost tomu, jak byste mohli svému tělu ještě více pomoci, aby se cítilo lépe. Více chodit do přírody? Užívat výživové doplňky? Začít pravidelně cvičit? Nebo vás napadá, že byste v této oblasti mohli pomáhat druhým lidem? Proč ne!

Mars je planeta aktivity, akce, podnikání, tudíž můžete vše, co vás kde táhne a co vám přináší radost. Pokud si nejste jistí, zda by vám tato práce šla nebo jiná, která se zaměřuje na oblast prevence, zdraví fyzického nebo duševního, tak se na to společně můžeme podívat z pohledu astrologie a numerologie. Z vašeho data se přesně dozvíte, kde máte své silné stránky, které byste mohli krásně v tomto životě zhodnotit. Více informací najdete ZDE ->> Osobnostní rozbor.

Dále co je pro nás taková zajímavá informace, že momentálně se Černá luna se Severním uzlem nachází ve znamení Blížence, a to nám dává zprávu, že nám mohou přicházet zajímavé myšlenky a nápady kolem zlepšení naší budoucnosti. Nebo k nám přijde nějaká zpráva od druhého člověka, která bude pro nás příznivá. Proto buďte bdělí a cokoliv co vás napadne k tomu, abyste se měli lépe nebo pokud k vám přijde nějaká skvělá příležitost, neváhejte a běžte do toho, pakliže se u toho cítíte natěšeně a šťastně. Je to pro vás signál, že jdete správnou cestou.

Veškerá naše přání v tomto období budou mít nyní velkou sílu, proto se na ně zaměřme a věřme, že tyto silné energie úplňku dopomůžou k naší rychlejší manifestaci.

V září určitě pečujme o své zdraví, dělejme pro sebe maximum, abychom byli fit a cítili se dobře. Mimo to, můžeme v tomto měsíci řešit něco kolem úřadů, papírů, účetnictví. Mějte tedy v tomhletom pořádek, ať jste klidní. Udělejte si pořádek nejen v papírech, ale také ve svém domově, ve skříních a vše, co nepotřebujete, toho se zbavte. Věnujte věci někomu, kdo je ještě zužitkuje nebo je prodejte, abyste si udělali prostor pro něco nového, co k vám může přijít. Když budete zavaleni chaosem, budete žít v chaosu. Čím více budete ve svém životě minimalizovat, tím více hojnosti k vám začne proudit. To si pamatujte.

Udělejte si pořádek, také ve své hlavě. Je docela pravděpodobné, že si budete procházet obdobím, kdy vám budou odcházet lidi z vašeho života, kteří už vám nemají co předat. Nedávno jsem na toto téma natočila video. Pustit si ho můžete ZDE ->> Duševní růst a jeho pramenící změny.

Poslední oblast, o které se chci zmínit je stabilita. Pod tímto názvem si můžete představit stabilitu bydlení, práce nebo partnerského vztahu. Tyto témata budou nyní aktuální. Je potřeba si ujasnit, co chcete a co už ne. Udělat si v tom systém, pořádek a řád. Pokud se v nějaké z těchto oblastí necítím dobře, co udělám proto, aby se cítila dobře? Na to už si odpovězte sami :).

Jestliže na sobě chcete v daných tématech pracovat (o kterých jsem se v článku zmínila), tak vás srdečně zvu do online kurzu Restart podvědomí, který je zaměřený na energii úplňků a ve kterém si postupně budete zpracovávat a odblokovávat všechny vaše životní oblasti. Teď se v kurzu zaměřujeme, aby naše příjmy byly vyšší než naše výdaje a aby k nám proudilo více peněz. Postupně se zaměříme také na naše zdraví a na léčení vnitřního dítěte. Vytvořila jsem pro vás dvě meditace na aktivaci finanční hojnosti, tak se máte na co těšit.

Co vše, je součástí kurzu se dozvíte ZDE ->> Restart podvědomí.

To je ode mně dneska vše. Děkuji vám za váš čas a pokud se vám článek líbil, dejte like a prosím sdílejte ho dál.

Mějte se krásně a pokud se spolu uvidíme v kurzu, budu se na vás těšit :).

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.