Co nám přinese měsíc KVĚTEN 2018 ?

Krásný den přátelé,

máme tady další měsíc a s ním spojenou předpověď na květen 2018.

Předchozí měsíc duben byl pro mnohé z nás velmi náročný z hlediska vztahů na všech úrovních. Jak partnerských, tak pracovních, ale také rodinných. V dubnu byla zvýšená agresivita, hysterie. U slabších jedinců mohli nastat depresivní stavy či mohla být oslabená psychika.

Duben byl v mnoha směrech velmi akční. Celkem dost náročný, a proto se už nebudeme k němu dále vracet, ale jdeme na tento měsíc květen, který je pro nás již důležitější a to mi určitě dáte všichni za pravdu :).

KVĚTEN BUDE O VĚTŠÍ VOLNOSTI, SVOBODĚ, ZMĚNY V MÉM ŽIVOTĚ

Jasně, když se podívám hned ze startu na měsíc květen, tak vidím, že bude o větší volnosti, svobodě, o akčnosti, o tom, že budou v mém životě probíhat nějaké změny. Lidé se v květnu mohou stěhovat, přestěhovat, odchod, příchod, různé přemísťování bude hrát nyní velkou roli. Také se bude více cestovat. Výlety, dovolené.

A CO PARTNERSKÉ VZTAHY?

I nyní navážu na partnerské vztahy. V květnu se budeme opět potýkat s problémy ve vztazích. A je dosti pravděpodobné, že to, co jsme se báli ukončit v dubnu, protože jsme si byli sami sebou nejistí, tak květen nás nakopne k tomu, abychom dokončili co máme a odešli z toho, co nám již nevyhovuje a neslouží dobře v našem životě. Něco se nám může z hlediska vztahů zhroutit. Např. milná představa, že s jedním mužem vydržíme celý život spolu a ejhle problém je na světě…

Ženy si zejména musí dávat pozor, aby u nich nevznikla závislost na muži. Musíme se naučit být více samostatní a na nikom a na ničem nelpět. V předchozím měsíci duben jsme se mohli točit v nějakém bludném kruhu, nyní nastává čas si vše srovnat a začít dělat změny v našem životě v těch oblastech, které již nefungují.

V měsíci květen budeme mít větší potřebu se sbližovat s druhými lidmi. Budeme rádi chodit do společnosti a trávit čas s ostatními lidmi. Pozor na závislost na alkoholu. Pozor také na nevěry! V květnu to opravdu bude o takové větší svobodě. Chceme partnerský vztah, ale zároveň chceme mít ten svůj prostor a nechceme, aby nás ten druhý omezoval.

CHCE SE PO NÁS, ABYCHOM NA SOBĚ ZAČALI PRACOVAT – RŮST NAŠÍ DUŠE

Květen nás bude malinko tlačit k tomu, abychom na sobě začali pracovat. Ať už formou vzdělávání, či si vzali do ruky knížku a začali sami sebe více poznávat nebo více šli do hloubky toho, proč se nám co v životě děje. Nic není náhoda a i když zrovna neprožíváme nejšťastnější období, tak se máme nad tím vším zamyslet, co nám ta životní zkušenost má přinést za uvědomění. V čem se mám posunout?

A CO FINANCE?

No vzhledem k tomu, že byl úplněk ve Štíru 30.4. 2018, tak ten nás bude v květnu velmi překvapovat v oblasti financí. Budeme mít větší výdaje. Budeme neustále něco řešit kolem peněz. Téma se týká také vše kolem bank, investic, dluhů, koupě něčeho, ať už nemovitosti, pozemků, aut či cokoli jiného. V tomto měsíci budeme řešit majetek a naši stabilitu.

ZÁMĚR – VÁŠEŇ?

V květnu vám mohou přicházet různé inspirace skrze vaši intuici nebo nějakého nadšení, které pocítíte, když něco zahlédnete či vám někdo něco řekne. Pokud přijde taková myšlenka, inspirace, ať už jakoukoli formou, zkuste se zamyslet nad tím, co vám to může přinést do vašeho života. Zda by to konečně nebylo to pravé ořechové, co byste mohli ve svém životě tvořit a tím se dostat na svou životní cestu, pro kterou jste se tady narodili :). Budete v tomto měsíci velmi vnímaví ke svým pocitům, tak buďte pozorní, ať o nic nepřijdete.

A CO SE TÝČE ZDRAVÍ?

Opět nás může potrápit oslabená psychika, nervozita, deprese. Proto se snažte více chodit do přírody, když na vás přijde splín nebo si zameditovat, abyste zklidnili svou mysl.

ZÁVĚR

Ať už je jakýkoliv měsíc, vždy budeme ve svém životě něco řešit. Vždy nás Vesmír bude upozorňovat na oblast, kterou nemáme zpracovanou, a proto nám bude přinášet do života různé zkoušky v podobě lidí nebo situací. A na nás je, se z toho všeho nehroutit, ale začít nad tím vším přemýšlet PROČ? Není náhoda, že zrovna nám jedna oblast neklape a druhá fičí jako hodinky nebo naopak, začne se nám najednou vše hroutit jako domeček z karet. Buďme pokorní a přemýšlejme více o svém životě. Vesmír je moudrý a chce nás skrze tyto nelehké zkoušky posunout dál v našem životě. Což je velmi dobře. 

Přeji vám proto mnoho šťastných chvil v měsíci květen a pokud máte zájem pracovat na svém životě, změnit to, co vám nevyhovuje, co vás trápí, tak se můžete společně s námi zapojit do projektu:                                        ,,POZITIVNÍ NASTAVENÍ MYSLI,,.

Díky tomuto projektu s klienty pracuji na přeprogramování starých programů a snažíme nahrát do svého mozku nové programy, které nám pomohou zlepšit a zkvalitnit náš život :) .

Máte-li zájem se do toho pustit s námi, můžete se ještě přihlásit.

S láskou a pokorou Žanet :) .

 

Žaneta Prejdová
Jsem vášnivou inspirátorkou a průvodkyní žen na jejich cestě k sebepoznání. Učím ženy pochopit hloubku svého života, a tím si vytvořit krásnější a vědomější život ve všech oblastech. Mimo to, také lidem pomáhám rozklíčit jejich schopnosti, objevit vnitřní dary, popřípadě objasnit jejich životní neúspěchy. To vše, díky osobnostním numerologicko-astrologickým rozborům, které pro vás a také pro vaše děti s láskou zpracovávám. Zajímá vás JAKÁ BYLA MOJE CESTA K TOMU, CO DNES DĚLÁM? Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.