Cesta

pravému já 

Program šesti transformačních webinářů

 • Necítíš se ve svém životě šťastná?
 • Něco tě trápí a nevíš jak z toho ven?
 • Nefunguje ti partnerský vztah?
 • Neumíš si najít stabilního partnera?
 • Chceš pochopit, proč máš život takový, jaký máš a dozvědět se, jak si ho zlepšit? 
 • Chceš na sobě pracovat, ale nevíš kde začít?
 • Chceš se ve svém životě posunout a stát se vědomým tvůrcem své reality?
 • Chceš se stát magnetem na hojnost?

Pokud si alespoň na jednu otázku odpověděla ANO, tak jsi tady správně a pravděpodobně ti mám co předat.  

Poznej sama sebe A

začni žít plnohodnotný život po všech stránkách, protože od toho tu jsi!

Zkus se na chvíli zamyslet na těmito otázkami... 

 • Kdo jsi a proč si se tady narodila?
 • Jaký je hlubší smysl tvého Bytí?
 • Jak můžeš naplnit cestu svého poslání?
 • Jak začít žít a nikoli přežívat?
 • Kdo nebo co ti brání, abys byla šťastná? 

Docela záludné otázky viď?
A možná na ně odpověď ani neznáš... 

Každopádně se nemusíš ničeho bát.
Od toho jsem tady já, abych ti na ně pomohla odpověďět a rozpomenout se, kdo doopravdy jsi. Díky tomu pochopíš svůj vlastní život. Ukáži ti cestu, jak život uchopit tak, aby začal pracovat ve tvůj prospěch a nikoliv proti tobě. Jak se ukotvit ve své vnitřní síle, která má obrovskou MOC ti zhmotnit vše, po čem toužíš. Pochopíš sílu své tvořivé energie. POZNÁŠ SAMA SEBE.

Jmenuji se

Žaneta Prejdová

A už sedmým rokem se aktivně zajímám o pravou podstatu našeho Bytí. Má skutečná cesta sebepoznání započala od mých 14let, kdy jsem navštěvovala různé kartářky, jezdívala k léčitelům a začala meditovat. Vždy mě velmi zajímalo jaký je skutečný důvod našeho zrození a služby na zemi.

Mou vášní je zpracovávat osobnostní rozbory, podle karmické, energetické, klasické numerologie a karmické astrologie, díky nimž zjistíme, co jsme si převzali z rodové karmy do našeho rodového otisku nebo-li DNA.

Na základě tohoto poznání jsem před sedmi lety vytvořila on-line program s nynějším názvem PŘEPIS RODOVÉHO OTISKU, který je zaměřený na zpracování si různých životních témat, které nám dnes brání žít naplněný a plnohodnotný život.

Postupně jsem se začala dostávát k různým čistícím technikám, které uvolňují v těle zablokovanou energii a léčí podvědomé vzorce. Čisticí techniky aplikuji jak na sobě, tak na svých klientech, kdy se jim díky odblokování ulevuje a mění život. 

A na základě mého vnitřního impulzu se zrodil v hlavě nápad, ukázat cestu vícero ženám a nejen pár.

Proto jsem se rozhodla vytvořit ŠESTIDÍLNOU SÉRIÍ TRANSFORMAČNÍCH WEBINÁŘŮ, které ti pomohou změnit od základu tvůj život a pochopit sebe sama.

Zvu tě k 6dílné SÉRIÍ Vzdělávacích WEBINÁŘŮ, které ti změní život! 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Žanetko chtěla jsem se jen pochlubit a pochválit sebe i tebe jak to čištění funguje perfektně mám kolem sebe usmívajíci lidí když se řeší něco v práci já jen poslouchám a uvědomují si že dříve jsem se nechala do těch problémů vtáhnout a teď už se mě to netýká dostala jsem v práci přidané penízky. Byla jsem na víkend doma manžel se ke mně choval úžasné připadala jsem si jak v pohádce jen kolem sebe pozoruji život a pracují s láskou na sobě moc děkuji Žanetko že jsi a učíš mě děkuji děkuji mám radost že života
Iveta KortusováKlientka
Ještě jednou mockrát děkuju Žany, Celý den jsem měla úsměv na tváři a plno energie ...❤🙏 Jsi úžasná 🥰měj se krásně ❤❤👋ahoj
Mariana ČevelováKlientka
Ahoj Žani,Cesta k pravému já mi otevřelo to, že zjišťují že mám v sobě zaseklé větší bolesti z dětství, na které musím pracovat, a uvolnit je. Také zjištění zpracovat u sebe moje rodiče, s kterými jsem neměla vůbec dobrý vztah. Zjištění, že musím mít svoje pevné hranice a obstát je. Ne každému člověku přitakávát, ale umět říci NE, když to já cítím. Musím mít jasno, co v životě chci a pro to něco dělat. Když chci žít s velkým Ž, tak nějaké vaření či úklid není prioritou, spíše se zaměřit kam mi jdou moje myšlenky i to, jak se cítím. Proč v něčem setrvávám když mi v tom není dobře.... Vše je jen o nás.
HankaKlientka
Na základě upoutávky na fb jsem vstoupila do tohoto programu. Začala jsem se zde učit, jak se posunout dál ve svém myšlení, učit se poznávat sama sebe. Naslouchat svému nitru a snažit se podle toho jednat. Uvědomila jsem si, že každý se může posunout dál, může si splnit svá přání teď nebo později. Když bude pozitivně myslet a pracovat na sobě, bude to jeho přínosem. Naučila jsem se zbavit stresu, uvolnit se. Díky numerologii a karmické astrologii jsem se začala poznávat, proč se chovám určitým způsobem a jak s tím můžu něco dělat. Jsem za to vděčná. Mé díky patří především Žanetce za její vedení. Dovedla během kurzu poradit, vysvětlit a zaujmout. Na naše pravidelná setkání jsem se hodně těšila a vždy odcházela nabitá energií. Žanetko, za všechno moc děkuji 🙂
Radana OrlíkováKlientka
Milé ženy, dlouho jsem se neozvala 🙂 mimochodem, stále každý den mantruji 🙂 a těším se na zázraky po 40tém dni. přišla ke mě taková věta: Nechávám život, aby mě překvapil... tak si to povaluji v hlavě a dochází mi, že ač vědomě nekontroluji, v podvědomí to jede, včera při kontrole jsem byla zklamaná, že nemám další KONKRÉTNÍ termín kontroly a tudíž se mi zase zpozdí příjem peněz, podle semináře jsem si dala nožky na papír a procítila, dovolovala si, ťukala... a přitom se mi otevřelo ještě partnerské téma, takže další očista. Jsem štastná, že jsem potkala Žanet, jsem vděčná za to, že máme tak bezpečný společný prostor, že na sobě pracujeme a že chceme... stačí se podívat jinak 🎍navíc mám prostor a energii i na nové návyky, abych žila opravdu život, který chci. Miluji být sama sebou. krásný den 🍀
Iva HájkováKlientka
Ahoj Zanet, děkuji ti za program Cesta k pravému já. Díky tomuto programu, jsem se ještě více ukotvila ve svém středu, zjistila další zajímavé informace o zákonů přitažlivosti a dozvěděla se více o numerologii a astrologii a díky tomu, můžu porozumět více lidem kolem sebe. Díky programu, jsem se naučila ještě více mít ráda sebe sama a poznala jsem svou spřízněnou duši, moc ti za to děkuji, pokračuj tak dál, až více žen se má taky tak dobře 🥰😘🙏❤️
Tereza PuchalováKlientka
Milá Žanetko CESTA K PRAVÉMU JÁ přišla v pravou chvíli. Říkala jsem si, proč to nebylo dřív. Mohla jsem se vyvarovat určitých špatných situací, ale já jsem si uvědomila díky tvému vedení, že je všechno tak, jak má být. Měla jsem finanční problémy, už dávno jsem se chtěla do programu přihlásit, moc jsem si to přála. Díky cestě k pravému já a díky tvému vedení se mi zlepšil zdravotní stav, zlepšila se moje finanční situace, vztah s dětmi a vnoučaty. Můžu říct, úžasně se změnil vztah s mým manželem. Dalo mi to hodně. Hodně lidiček z mého života odešlo a hodně přišlo a je mi v jejich blízkosti nádherně. Můj život se změnil, je mi v něm dobře, ale mám ještě hodně práce na sobě. Naučila jsem se brát život takový jaký je. A jen já jsem tvůrce svého života. ŽANETKO moc děkuji že můžeš být mou učitelkou.
Iveta KortusováKlientka
Slova, které tady napíšu, jsou slabé oproti prožitkům a vnitřnímu cítění nebo vědomí. Nejdou vyjádřit. TAKOVOU MAJÍ SILU.💪 Díky tomu, co mi do života přišlo nelehkého a bolavého a pak díky tobě Žanetko, se změnilo tak moc, že bych to nazvala znovuzrozením. Transformační dny. Mám 14 dní dovolené, té nejkrásnější v životě, ač se zdá být, že jsem v těžké situaci. Díky této transformaci se učím žít s novou duší. Poznávat ji. Jako s novým partnerem. Poznávám tak sama sebe. Naučila jsem se vnímat své pocity a touhy. A snažím se dělat kroky podle ní. Některé kroky udělám špatnou volbou, ale i to beru jako ponaučení. A jsem vděčná, že je udělám. Jsou k mému sebepoznání na začátku mé nové cesty a růstu. Naučila jsem se a pochopila, že co mi do života přichází jsou k mému dobru, růstu a i přivoláním mých přání minulých dní a týdnů, které mi vesmír poslal. Naučila jsem se díky tomuto pochopení přijmout situaci. I když se s ní nějakou dobu peru. Někdy to praní...dovolení si ...trvá i dva dny. Hlavní je, že jsem otevřela srdce vesmíru. Vím, že mi pošle to co bude pro mne nejlepší. A těším se na budoucnost!!!! Naučila jsem se mít ráda . Nepečovat první o ostatní, ale o sebe. O svou duši. Kterou moc miluji. Neobětovat se všem kolem mne. Naučila jsem se být sama se sebou. Dávat čas sobě. Já, která jsem lpěla na manželovi. Což bylo nepředstavitelné místo času s ním být sama se sebou. Teď i po tom čase toužím. ♥️ Dnešní den sobě věnují už několik hodin . U lesa sama se sebou a s přírodou a s vesmírem. Už dávno vím , že jsem tvůrce svého osudu. Ale teprve teď jej začínám praktikovat . Jsem tvůrce . Když to shrnu v jedno základní slovo tak je to VDĚČNOST. NÁZEV KURZU CESTA K PRAVÉMU JÁ je vystihující. Dovedla mne k minulému já. K tomu pravému dnešnímu. Přinesla mi víru, lásku, sílu a radost. Ješte jednu věc co jsem se naučila. Cítila jsem se jako v roli oběti. A viděla viníka. Díky tomuto uvědomění lze odpustit, věc pochopit a milovat. Ano nejsem oběť a beru to jako dar a umím manžela milovat. Ať spolu zůstaneme nebo ne. ❤️ Poslední věc co mne napadla co jsem se naučila je zahodit minulost. Žít v přítomném okamžiku. Budoucnost neřešit, jen si ji tvořit a těšit se. Moc děkuji za tento kurz, tvůj čas ♥️ tvoji práci.
IvetaKlientka

Webináře, díky nimž...

 • Pochopíš hlubší smysl života a proč se ti děje to, co se ti děje.
 • Pochopíš, kdo jsi a jaká je pravá podstata tvého Bytí.
 • Ukážu ti, jak se sladit s proudem života.
 • Najdeš sama sebe a ukotvíš se ve své vnitřní síle.
 • Pochopíš, co tvá duše sem přišla naplnit.
 • Uzdravíš své srdce a otevřeš se zázrakům.
 • Ukážu ti, jak vědomě tvořit z pozice srdce nikoli z ega.

Co bude obsahem

on-line webinářů?

Chci být k tobě upřímná už nyní, proto odpovídám NEVÍM. Ale co vím jistě, že Vesmír 100% ví, co bude skrze mě k tobě posílat, aby ti bylo vše s láskou předáno:).

Většinou jednám na základě svého vnitřního vedení a na seminářích a v kurzech se vždy napojuji na danou skupinu žen. Podle dané energie předávám, co předat mám. Napojuji se na své Vyšší Já a skrze mě proudí to, co má být řečeno, pochopeno a uzdraveno. 

Každopádně ti v pár bodech sepíši, co je má představa tě naučit a předat ti. Akorát se domnívám, že toho bude mnohem více.

Co je tedy záměrem 6dílné série transformačních webinářů?

Objasnit ti, na jakých principech funguje život. Jak vypadá zákon přitažlivosti v praxi. Od čeho pramení tvé problémy se kterými se potýkáš a jak si svůj život zkvalitnit.

Jaká je cesta k pravému já skrze tvé datum narození. 

Zasvětím tě do karmické numerologie a karmické atrologie, díky které zjistíš, proč si se tady narodila a jaký je plán tvé duše. Co jsi sem přišla naplnit. 

Zabředneme také do tématu RODOVÉ ZÁTĚŽE. Objasním ti, proč ti v mnohém může komplikovat život, když nejdeš v souladu se svým karmickým zadáním a povím ti, jak se z těchto karmických otěží lehce vymanit.

Provedu tě odpuštěním sebe sama, minulostí a osob, které tě zranili. Naučím tě čistící techniky, které mě neskutečně posunuli dál na mé cestě a které používám v běžném životě. 

Vysvětlím ti, jak funguje síla myšlenek a co vše si jimi přitahuješ.

Dále si povíme, co vše způsobuje, když máš zavřené srdce. Naučím tě, jak si ho znovu otevřít, při čemž posílíš rezonanci tvého energetického pole, které ti začne přitahovat hojnost všeho druhu.
Otevřeš si pole zázraků.

Dozvíš se, co znamená, když nemáš v rovnováze své vnitřním dítě, vnitřní ženu a vnitřního muže. V čem tě tato trojice ovlivňuje a jaký dopad má jejich nerovnováha na tvůj každodenní život.

Zabředneme určitě i do vztahů MATKA A OTEC. Od nich pramení, jak budou vypadat nebo vypadají tvé partnerské vztahy a jaký vztah vytváříš sama k sobě a ke svému tělu. 

Součástí webinářů bude také podvědomé rozpouštění emočních bloků pomocí různých cvičení a hluboce prožitkových meditací. Předám ti vše, co potřebuješ ke svému rozvoji pochopit, aby si se posunula dál.

V kostce jsem ti shrnula, co vše tě na webinářích čeká. On-line webináře budou informační a zároveń praktické a prožitkové. Po 6 týdnech si odneseš spoustu uvědomění a tvůj život se začne výrazně měnit, pokud se proto pevně rozhodneš a budeš dělat následující kroky, které si z webinářů odneseš.  Už nyní se těším z toho, co vše na nich zazní a co vše ti s radostí a vášní předám! 

JAK TO BUDE PROBÍHAT

 • Nemusíš se ničeho bát. Předávat ti budu vše v jemnosti a laskavosti. Kdykoli během webináře budeš mít prostor se mě zeptat na to, co potřebuješ objasnit nebo se ještě doptat.
 • Budeš mít mou podporu celých 6 týdnů.
 • Webináře budou probíhat v uzařené fb skupině a ve skupině chci maximální počet 10 žen, abych zvládla celou tu dobu vám držet pole a odpovídat na vaše dotazy.
 • A pokud tě teď trápí, že nebudeš možná webináře časově stíhat, tak se nemusíš ničeho obávat, protože z nich bude záznam, ke kterému se budeš moci vracet dle tvých časových možností.
 • Do skupiny budeš mít přístup i po 6 týdnech. Fb skupina ti bude nadále k dispozici, ale poté už bez mé podpory. 

Hodnota on-line webinářů je za mě nevyčislitelná, protože jsem si jistá, že se ti díky nim změní tvůj život!

Dala jsem cenu webinářů pro všechny cenově dostupnou a zároveň ti dávám možnost si je zakoupit na dvě nebo tři splátky, pakliže nemůžeš v tuto chvíli webináře zaplatit naráz. Pokud jsi maminka na mateřské nebo máš teď problém dát celou částku dohromady, napiš mi email a domluvíme se spolu na individuálních splátkách. Jsem tomu otevřená, pakliže jsi opravdu rozhodnutá si změnit život k lepšímu.

Možná se ptáš proč zrovna webináře? 

Protože díky webinářům spolu můžeme být ve vzájemné interakci a společně sdílet, co je potřeba.

Mám velkou touhu se o své několikaleté vědomosti podílet už s větším množstvím lidí, kteří mohou společně se mnou tvořit nový svět. Když budeme měnit svůj život k lepšímu, budeme tím měnit vše okolo nás.

A o to mi jde. Podílet se na zlepšení kvality našeho Bytí na zemi jak pro nás, tak pro naše děti a vnoučata.
Kdy nejlépe začít než TEĎ HNED.

Jestli tě to stejně nadchlo, tak jako mě a už jsi připravená na svou vnitřní transformaci, tak do toho pojď společně se mnou a se ženami se stejným nastavením. V tomto společném poli si můžeš vytvořit i nová přátelství, která tě budou obohacovat a dodávat nový příliv energie. 

Věř, že kdo jiný tě může provést tvou vnitřní transformací než člověk, který má ascendent ve Štíru :)). Ano, to jsem já a těší mě :). Vždy mi šlo o to, pochopit život z větší perspektivy, protože jsem už od dětství vnitřně cítila, že za tím vším je něco mnohem hlubšího. Pokud to máš stejně jako já, tak se ráda stanu průvodkyní tvé osobní transformace.

Ano nadchlo, jdu do toho!

Teď tě asi zajímá, kdy budou webináře probíhat a jaká je jejich cena.

Od února 1x týdně v neděli

Začnou od října jak už jsem zmínila, jedná se o 6ti dílnou sérií webinářů, která bude probíhat jednou týdně. Každou neděli v podvečerních hodinách se společně setkáme a budeme probírat jednotlivá témata. Už jsem také zmínila, ale raději zopakuji, že budou k dispozici záznamy, takže se k ni můžeš kdykoli vracet jak budeš potřebovat nebo když se jich nebudeš moci s námi zúčasntit.

Od 12.3.do 16.4. 2022

První webinář začne v neděli 12.3. a poslední bude končit v neděli 16.4. Délka webináře bude vždy hodinu až dvě maximálně. Proto bude fajn, když si na ně uděláš klid, aby ses dobře soustředila. 

Speciální bonusy zdarma

A POZOOOR, to není všechno!

K programu CESTA K PRAVÉMU JÁ ode mě dostaneš TŘI BONUSY NAVÍC.

1. BONUS

On-line klub PŘEPIS RODOVÉHO OTISKU - Členství na 1 měsíc ZDARMA! 

Získáš spoustu informací a praktických cvičení, díky kterým si zpracuješ další bloky, které v sobě máš. Techniky lze aplikovat na různé životní okolnosti, které ti pomůžou cítit se lépe a přitáhnout si to, co si přeješ.

Hodnota klubu je 890Kč/měs. PRÁVĚ DNES získáváš členství na jeden měsíc ZDARMA!

Do klubu tě pustím po ukončení tohoto programu, abys mohla dále plynule pokračovat ve své vnitřní práci. 

2. BONUS

MANIFESTAČNÍ MEDITACI na podporu přání.

Meditace ti pomůže blíže se přiblížit tvému přání a tím ti podpoří k rychlejšímu zhmotnění tvého snu. 

3. BONUS

(6+1) BONUSOVÝ WEBINÁŘ s Katkou Jungwirthovou.

Katka tě provede cestou kvantové fyziky.

Ukáže ti techniky, díky kterým si ještě více ukotvíš v sobě zákon přitažlivosti a jeho mocnou sílu.

Otevřeš se většímu přijímání hojnosti a rychlejšímu zhmotnění svých přání.

Celková cena webinářů je 

6 900 Kč / 288 €

5580 Kč / 236 €

AKČNÍ NABÍDKA JE PLATNÁ DO 28.2. 2023 

Zaplatit můžeš podle tvých možností.
Buď jednorázově nebo na dvě splátky. Splatnost druhé splátky je po měsíci. Nemusíš na nic myslet, následnou fakturu ti včas pošleme. 

V případě platby na splátky jsou ceny takové: 

 • 2. splátky: 2×3 000 Kč / 2× 140€

Co s sebou na webináře:

Po celou dobu si budeš procházet transformačními vhledy a vnitřním čištěním tvé duše, a to na tebe může působit jakkoli. Každý jsme jinak citlivá bytost, proto u sebe měj hodně vody, kapesníky a hlavně skvělou náladu :).

To je ode mě vše. Myslím, že jsem ti v tuto chvíli předala vše, co jsem chtěla a nyní už se těším na naši společnou cestu tvé osobní transformace :).
S láskou Žaneta